X
 

Akce

So, 20. 4. 2019

Velikonoce v parku Komenského

Velikonoce v parku Komenského_foto Inspirace Zlín

Čas konání: 14:00-18:00

Místo konání: park Komenského

Vstupné: zdarma

Pořadatel: Inspirace Zlín


Park Komenského ve Zlíně ožije svátky jara a Velikonoc. Už počtvrté se zde bude konat rodinná akce Velikonoce v parku. 

Pro děti budou připravené poznávací zastavení s jarní tématikou - sázení kytiček, poznávání stěhovavých ptáků, mláďátka, jarní květiny, společné zdobení parku a další zajímavé aktivity. Děti si pak budou muset v parku objevit králíka, od kterého získají odměnu. Nebude chybět pletení pomlázky, výtvarné aktivity s Mojí dílnou, Ateliérem Radost a s organizací Ruce v akci, zdobení vajíček a řemeslné dílničky, ve kterých si děti vyzkouší tradiční řemesla. Některé si poprvé s rodiči vyrobí píšťalku z vrbového proutí.

O kulturní program se postarají dětské folklorní soubory s jarním pásmem. Na pódiu se tak představí Bartošův dětský folklorní soubor, Trnečka a Malá Vonica. Součástí akce bude minijarmark, na kterém bude možné zakoupit občerstvení a velikonoční výrobky. Jako letošní novinka se nám představí Králičí hop – Zdounky, kteří se zaměřují na překážkové závody králíků.

A jaké je vstupné na akci? Pouze vajíčko, které si děti tradičně ozdobí zajímavou technikou. V případě špatného počasí se akce částečně přesune do Klubu 204. Akce je podpořena statutárním městem Zlín v rámci projektu Živý Zlín.

Zdroj textu: FB události

 

park Komenského

park u bývalé knihovny

Inspirace Zlín

  • Ulice: Bří Sousedíků 1056
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001
  • Stát: Česká republika