X
 

Akce

So, 10. 2. 2018 - Ne, 18. 2. 2018

Týden manželství ve Zlíně

Místo konání: Zlín

Pořadatel: CREDO CZ - nadační fond


Ve dnech 12. – 18. února se uskuteční již 4. ročník Týdne manželství ve Zlíně. V rámci něj se můžete zapojit hned do několika zajímavých projektů - jednodenní seminář pro páry, bezplatné motivační SMS, speciální SPZ pro manžele, kafe za pusu nebo soutěž o poukazy na hlídání dětí.

Letošní Týden manželství ve Zlíně odstartuje v sobotu 10. února jednodenním seminářem pro manžele, který povedou oblíbení lektoři Irena a Petr Smékalovi. Akce proběhne v 14I15 Baťově institutu, tématem je Sebeúcta v manželství. Součástí programu bude fotokoutek a slosování účastníků o volný vstup do wellness se šampaňským.

V Krajské knihovně Františka Bartoše bude po celý Týden manželství vytvořen koutek s knihami s manželskou a rodinnou tématikou. Prvních deset návštěvníků knihovny, kteří si půjčí knihy s tímto tématem, obdrží dárkovou poukázku na hlídání dítěte v dětském koutku ve Zlatém jablku.

Dalším zajímavým projektem je aktivita „SPZ manželství". Na vybraných místech ve Zlíně (např. Family Point, Centrum pro rodinu, informační centrum na radnici, Krajská knihovna Františka Bartoše, dětský koutek ve Zlatém jablku) budou připraveny k vyzvednutí speciální předtištěné formáty SPZ, které mohou manželé po vypsání svých jmen a let, jak dlouho spolu žijí v manželství, umístit na zadní sklo svého auta. Svému okolí tak sdělí, jak dlouho jsou spolu na cestě. SPZ bude možné stáhnout i online na stránkách www.manzelstvivezline.cz. Pokud své auto s touto SPZ vyfotíte a fotografii zašlete do soutěže, můžete vyhrát poukazy na hlídání dětí zdarma do dětského koutku ve Zlatém Jablku.

Na stránkách www.manzelstvivezline.cz je možné se registrovat do projektu „SMS pro manžele". Ten nabízí po celý Týden manželství bezplatné motivační SMS s výzvami, co v daný den můžete udělat pro svého partnera.

V kavárně a cukrárně Adria ve Zlatém jablku bude po celý týden „kafe za pusu", které si mohou dát manželé, když přijdou do kavárny společně.

Týden manželství je skvělou příležitostí, kdy se páry mohou inspirovat, jak ze svého dobrého manželství udělat ještě lepší nebo, pokud je to třeba, obnovit to, co se časem ve vztahu vytratilo.

Nad letošním Týdnem manželství ve Zlíně převzali záštitu hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek a radní Zlínského kraje pro sociální oblast Michaela Blahová.

Na všechny výše uvedené aktivity je možné se přihlásit na stránkách www.manzelstvivezline.cz, kde najdete také více informací. Více o Národním týdnu manželství na www.tydenmanzelstvi.cz.

Zlín

  • Město: Zlín

CREDO CZ - nadační fond

  • Ulice: Sadová 3827
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001