X
 

Fotosoutěž Outdoor

Fotosoutěž outdoor, která probíhala v rámci XV. Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 2017 ve Zlíně, již má své vítěze. Zároveň byl také vylosován vítěz z hlasujících. Hlasovat bylo možné prostřednictvím webových stránek www.ic-zlin.cz do 29. října.

Kategorie krajina:

1. místo Michaela Mošťková, název: Aktivní sopka Stromboli v noci (Itálie), popis: Na fotce můžeme vidět aktivní sopku Stromboli chrlící žhavou lávu.

2. místo Anna Sychrová, název: Ledovec, popis: Fotografie ledovce Nigardsbreen v Norsku.

3. místo Bohuslav Boček, název: Bílý dům, popis: Osamělá farma na severu Islandu.

Kategorie outdoorové sporty:

1. místo Bohuslav Boček, název: Hladina adrenalinu stoupá, popis: Zdolávání zajištěné cesty u Gosausee.

2. místo Milan Mikšík, název: Voltiž, popis: V kryté hale areálu Zemského hřebčince v Tlumačově se o víkendu bojovalo o mistrovské tituly ve voltiži. Tedy v divácky atraktivní jezdecké disciplíně, v níž závodníci předvádějí za hudebního doprovodu gymnastickou akrobacii na cválajícím koni.

3. místo Svatava Nováčková, název: Nevzdala to... popis: Dívka si bez cizí pomoci "zašla" zaplavat (Řecko 2017).

Vylosovaný hlasující:

Mojmír Pippal

Vítězné fotografie

Fotosoutěž outdoor ve Zlíně

Od 26. 6. 2017 je vyhlášena fotosoutěž v rámci Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 2017 ve Zlíně. Do fotosoutěže se může přihlásit kdokoliv se zájmem o fotografování. Fotosoutěž je rozdělena do dvou kategorií - krajina a outdoorové sporty. Do každé kategorie je možné prostřednictvím elektronického formuláře zaslat max. 3 snímky. Konečná uzávěrka pro zasílání fotografií je 24. 9. 2017.

Podmínky a pravidla fotosoutěže

 

Mezinárodní festival outdoorových filmů je největší soutěžní filmovou putovní přehlídkou na světě. Letos budou k vidění filmy ze 42 zemí světa zaměřené na extrémní sporty a cestopisy. Součástí programu jsou besedy se zajímavými cestovateli. 
XV. Mezinárodní festival outdoorových filmů 2017 proběhne v termínu 6. 10. - 8. 12. 2017. Do Zlína přijede 9. 11. 2017. Více informací o festivalu naleznete na www.ic-zlin.cz nebo www.outdoorfilms.cz

 

Vítězné fotografie z ročníku 2016

 

Vítězné fotografie z ročníku 2015 

 

Autorem úvodní fotografie je pan Radek Zapletal, který se fotosoutěže zúčastnil v roce 2015. Děkujeme!