X
 

Oslavy 700 let Zlína

Zlín slaví v letošním roce mimořádné jubileum - 700 let od první písemné zmínky. Tuto významnou událost si připomene prostřednictvím různorodých akcí a projektů po celý rok 2022. Pořadatelem celoročních oslav je město Zlín, přičemž jednotlivé projekty realizuje příspěvková organizace města Živý Zlín – kulturní a kreativní centrum ve spolupráci s řadou organizací, odborníků i umělců.

Více informací o jednotlivých akcích a projektech naleznete na www.zlin700.eu.

K 700. výročí města byla speciálně vyrobena řada výročních propagačních předmětů. Do oslav se zapojili se svými produkty také místní podnikatelé, organizace a tvůrci. Limitovanou nabídku produktů zakoupíte v Městském informačním a turistickém středisku nebo ve výročním INFOPOINTU na náměstí Míru.

SEDMISTOVKOVÉ PRODUKTY


NAVRÁTILOVA SLIVOVICA

Malý rodinný podnik, který slivovici vyrábí ve Zlíně nepřetržitě již téměř 100 let podle tradičních postupů. Každý rok vyprodukuje jen omezené množství lahví. Pro letošní výroční rok vyrobili slivovici ve speciální sedmistovkové edici.

Cena: 699 Kč

BAVLNĚNÁ TAŠKA

Praktická bavlněná taška přes rameno se zlatým logem 700 let města Zlína je vhodná na menší nákup nebo jen tak na drobnosti.

Cena: 119 Kč

KLOBOUK

Trendy klobouk do města, na party, k vodě nebo prostě kamkoliv. Skvělá pokrývka hlavy a módní doplněk v jednom. Klobouk je dostupný ve dvou barvách: v bílé a černé.

Cena: 99 Kč


MANDLE V HOŘKÉ ČOKOLÁDĚ
Mandle jsou zdrojem zdravých tuků, minerálních látek a vitamínů. Ve spojení s hořkou čokoládou se stanou výbornou pochoutkou pro vaše chuťové buňky.
Cena:
89 Kč, Gramáž: 200 g


MAGNETKY

Pro sběratele tradičních upomínkových předmětů nesmí chybět ani magnetky. Tyto jsou potištěné celkovým pohledem na město a s logem 700 let města Zlína. Vybrat si můžete ze 3 druhů.

Cena: 39 Kč

KÁVA ČAJ POHODA

Zrnková káva od Pražírny KÁVA ČAJ POHODA. Vychutnejte si brazilskou kávu Santos 100% Arabica s příjemnou čokoládovo-oříškovou chutí. Zrnka mají nižší kyselost a plné tělo. Aroma je příjemné bez stopy hořkosti. Tento druh kávy je klasikou, kterou rozhodně nic nepokazíte.

Cena: 119 Kč, Gramáž: 150 g

KULIČKOVÉ PERO

Elegantní kuličkové pero ve stříbrné a antracitové barvě s logem 700 let města Zlína.

Cena: 29 Kč


POMÁDA NA RTY

Nejen v létě oceníte pomády na rty s SPF, který chrání vaše rty před spálením. S logem 700 si můžete vybrat ze tří pomád s SPF 15 a různými vůněmi.

Cena: 39 Kč

PŘÍVĚŠEK NA KLÍČE ZLÍNLOVER

Ručně vyrobený Zlínlover přívěšek na klíče s typickým červeným baťovským domkem a korálky z Ateliéru Radost - Jany Svobodové.

Cena: 320 Kč

NÁUŠNICE ZLÍNLOVER

Originální náušnice s motivem baťovského domečku z Ateliéru Radost - Jany Svobodové.

Cena: 250 Kč

INSPIRACE BAŤA

Jak být silnější a šťastnější podle životních zásad Tomáše Bati. Nový pohled na filozofii Baťa, jak začít s budováním sebe sama, změnou životních postojů i vnímání světa, podle baťovských principů. V knize nechybí ani pověstná baťovská desatera a osobnost Tomáše Bati vám přiblíží krátké pravdivé příběhy.

Cena: 449 Kč

MYŠLENKY T. BATI

Publikace představuje jeho nejznámější motta, hesla a také myšlenky z oblasti lidského seberozvoje, podnikání, veřejného života i politiky, které se staly ikonickými.

Cena: 199 Kč

Knihy o Tomáši Baťovi

Vyberte si ze 3 publikací o Tomáši Baťovi - 600 hesel Baťa, Tomáš Baťa s úsměvem a Tomáš Baťa ve vzpomínkách našich prodavačů.

Cena: 149 Kč

PŘÍRUČKA SPRÁVNÉHO ZLÍŇÁKA

Seznamte se s historií a zajímavostmi města Zlína. Ilustrátorka Monika Tobolíková je doplnila krásnými kresbami, které jsou zároveň omalovánkami.

Cena: 29 Kč


RAKOUSKO-UHERSKÁ BANKOVKA

Spolek vojenské historie von Macenau z. s. připravil k 700. výročí města Zlína speciální edici stokorunových bankovek.

Cena: dobrovolný příspěvek

VÍNO DANIEL PEŠAT Selection

Rulandské šedé je polosuché víno, jež oplývá svěží vůní květin, má patrnou zralost a příjemnou chuť. Etiketu zdobí fotografie Zlína s logem 700 let.

Cena: 299 Kč

NÁRAMEK NEKONEČNO

Vyberte si ze 4 různých typů nekonečna. Originální náramek na šňůrce je tvorbou Jany Kočendové.

Cena: 249 Kč

SADA HRNKŮ MILUJU ZLÍN

Dopřejte si lahodnou kávu nebo šálek čaje ve výroční sadě hrnků, které vyrobily v ateliéru Moje dílna. Limitovaná edice ručně vyrobených hrnků o objemu 250 ml je dostupná ve dvou barvách: v modré a červené.

Cena: 769 Kč

KOUPELOVÁ SŮL: ZLÍNSKÉ LOUKY, ZLÍNSKÉ PASEKY A ZLÍNSKÉ SVAHY

Po náročném dni si zasloužíte odpočinek. Zrelaxujte své tělo i mysl koupelovou solí plnou květů, esenciálních olejů a himalájské i epsomské soli z dílny Evy Černé Daniekové.

Cena: velká 329 Kč, střední 179 Kč, malá (dřevěné víčko) 119 Kč / 99 Kč (skleněné víčko)


SADA KRAVATY, PONOŽEK A ŠÁTKU

Kravata, hedvábný šátek a bavlněné ponožky v námořnicky modré barvě se zlatým logem 700.

Cena: 700 Kč

CYKLISTICKÁ LÁHEV

Cykloláhev je nezbytnou výbavou každého cyklisty. Buďte in s originální lahví ve výročním designu s vyobrazením památek města.

Cena: 89 Kč

 

 

Další nabídku produktů a služeb vytvořených k jubilejnímu roku naleznete na www.zlin700.eu.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.