X
 

Sedmistovkové produkty

K 700. výročí města byla speciálně vyrobena řada výročních propagačních předmětů. Do oslav se zapojili se svými produkty také místní podnikatelé, organizace a tvůrci. Limitovanou nabídku produktů zakoupíte v Městském informačním a turistickém středisku na náměstí Míru, v budově radnice.

 


NAVRÁTILOVA SLIVOVICA

Malý rodinný podnik, který slivovici vyrábí ve Zlíně nepřetržitě již téměř 100 let podle tradičních postupů. Každý rok vyprodukuje jen omezené množství lahví. Pro letošní výroční rok vyrobili slivovici ve speciální sedmistovkové edici.

Cena: 699 Kč

BAVLNĚNÁ TAŠKA

Praktická bavlněná taška přes rameno se zlatým logem 700 let města Zlína je vhodná na menší nákup nebo jen tak na drobnosti.

Cena: 119 Kč

KLOBOUK

Trendy klobouk do města, na party, k vodě nebo prostě kamkoliv. Skvělá pokrývka hlavy a módní doplněk v jednom. Klobouk je dostupný ve dvou barvách: v bílé a černé.

Cena: 99 Kč

POMÁDA NA RTY

Nejen v létě oceníte pomády na rty s SPF, který chrání vaše rty před spálením. S logem 700 si můžete vybrat ze tří pomád s SPF 15 a různými vůněmi.

Cena: 39 Kč

PŘÍVĚŠEK NA KLÍČE ZLÍNLOVER

Ručně vyrobený Zlínlover přívěšek na klíče s typickým červeným baťovským domkem a korálky z Ateliéru Radost - Jany Svobodové.

Cena: 320 Kč

NÁUŠNICE ZLÍNLOVER

Originální náušnice s motivem baťovského domečku z Ateliéru Radost - Jany Svobodové.

Cena: 250 Kč

INSPIRACE BAŤA

Jak být silnější a šťastnější podle životních zásad Tomáše Bati. Nový pohled na filozofii Baťa, jak začít s budováním sebe sama, změnou životních postojů i vnímání světa, podle baťovských principů. V knize nechybí baťovská desatera a osobnost Tomáše Bati vám přiblíží krátké pravdivé příběhy.

Cena: 449 Kč

MYŠLENKY T. BATI

Publikace představuje jeho nejznámější motta, hesla a také myšlenky z oblasti lidského seberozvoje, podnikání, veřejného života i politiky, které se staly ikonickými.

Cena: 199 Kč

KNIHY O TOMÁŠI BAŤOVI

Vyberte si ze 3 publikací o Tomáši Baťovi - 600 hesel Baťa, Tomáš Baťa s úsměvem a Tomáš Baťa ve vzpomínkách našich prodavačů.

Cena: 149 Kč

VÍNO DANIEL PEŠAT Selection

Rulandské šedé je polosuché víno, jež oplývá svěží vůní květin, má patrnou zralost a příjemnou chuť. Etiketu zdobí fotografie Zlína s logem 700 let.

Cena: 299 Kč

NÁRAMEK SE SYMBOLEM NEKONEČNA

Potěšte sebe nebo své blízké originálním šperkem se symbolem nekonečna v podobě ležaté osmičky, která je hlavním prvkem vizuálu 700. výročí Zlína. Náramek s nylonovou šňůrkou si můžete nastavit na délku, která dokonale sedne Vaší ruce. Originální náramek je tvorbou Jany Kočendové.

Cena: 249 Kč

SADA HRNKŮ MILUJU ZLÍN

Dopřejte si lahodnou kávu nebo šálek čaje ve výroční sadě hrnků, které vyrobily v ateliéru Moje dílna. Limitovaná edice ručně vyrobených hrnků o objemu 250 ml je dostupná ve dvou barvách: v modré a červené.

Cena: 769 Kč

SEDMISTOVKOVÉ DOPLŇKY – KRAVATA, ŠÁTEK, PONOŽKY

Mimořádná edice doplňků od Pánská Móda Sýkora Zlín. Speciální edice obsahuje stylovou kravatu, ponožky a pro dámy hedvábný šátek, vše v modré barvě se zlatým logem 700. výročí Zlína.

Cena: 700 Kč

CYKLISTICKÁ LÁHEV

Cykloláhev je nezbytnou výbavou každého cyklisty. Buďte in s originální lahví ve výročním designu s vyobrazením památek města.

Cena: 89 Kč

DESIGNOVÉ PSANÍČKO CIHLA

Usňové psaníčko ve velikosti a barvě pálené cihly cituje fenomén zlínské architektury. Psaníčko z limitované edice zlínských návrhářek z ateliéru pro.story doplňuje poutko z tkaného popruhu s logem výročí Zlín 700.

Cena: 2499 Kč

DESIGNOVÁ TAŠKA SHOPA

Textilní taška z upcyklovaného banneru v kombinaci s textilem, která svou myšlenkou reaguje na dnešní Zlín. Místo, kde se staré spojuje s novým, kde nové respektuje to staré. Z dílny zlínských návrhářek z ateliéru pro.story.

Cena: 2249 Kč

ZÁPISNÍK VASKY

Chcete mít všechno důležité pohromadě? Zaznamenejte si vaše poznámky, myšlenky a nápady do designového zápisníku Vasky v koženém obalu s logem výročí Zlín 700.

Cena: 700 Kč

DESIGNOVÉ PONOŽKY

Hledáte výjimečný kousek, který by doplnil a pozdvihnul váš outfit? Originální ponožky v designu zlínských oslav pak nesmí chybět ve vašem šatníku. K dispozici jsou ve dvou barvách: v modré s bílým potiskem a v bílé se zlatým potiskem

Cena: 129 Kč

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.