X
 

Články

Blíží se vánoční trhy - letos pod názvem Adventní Zlín 2018


Co vás letos čeká na adventním zlínském náměstí Míru? Bude toho hodně... Adventní Zlín bude zahájen první adventní nedělí 2. 12. od 17:00 hodin. Přineste si s sebou zvonečky, protože společně se zvonkovým orchestrem pod taktovkou Ondry Havlíka rozsvítíme zlínský vánoční strom. Večer se můžete těšit na koncert Vašo Patejdla a během dalších tří týdnů vystoupí na hlavním podiu další známí umělci, jako např. Gipsy CZ, Marek Ztracený, Fragile, David Kraus, Premier, The Backwards. Občerstvit se dobrým jídlem a pitím můžete denně od 9:00 hodin. Od 8. 12. bude občerstvení doplněno o stánky s tradičnímí řemeslnými výrobky, které můžete navštívit denně od 8:00 hodin.

Novinkou letošního programu je vánoční stodola, ve které bude každé odpoledne hrát živá hudba, ať už známější místní kapely či méně známí buskeři. Kromě bohatého hudebního programu se můžete těšit také na ten doprovodný: valašské čerty a čertiskovou diskotéku, dětskou fotostezku „Letem vánočním světem", ledové sochaře a sochařské dílničky, tradiční Ježíškovu poštu, tvořivé dílničky nebo vystoupení dětských folklorních souborů.

Společně a pro dobrou věc budeme tvořit dlouhý vánoční řetěz, kterým na závěr dozdobíme náměstí Míru. V sobotu 22. 12. si budete moct odnést Betlémské světlo v lucerničce vlastní nebo té „pro Anetku" a poslední večer protančíme s DJ J. V. Navrátilem na jeho Vánoční Oldies Party.

Program Adventního Zlína bude ukončen v neděli 23.12. ve 14:00 hodin.

Podrobný program naleznete na http://www.ic-zlin.cz/adventni-zlin-2018.

Vánoční jarmark 2017