X
 

Články

Zlín se prezentuje na dalším veletrhu cestovního ruchu

ITF Slovakiatour Bratislava

Město Zlín se od 24. 1. do 27. 1. 2019 prezentuje na mezinárodním veletrhu cestovního ruchu ITF SLOVAKIATOUR v Bratislavě.

Veletrh ITF Slovakiatour je největším veletrhem cestovního ruchu na Slovensku a patří mezi nejvýznamnější akce v regionu střední Evropy. Veletrh přináší návštěvníkům komplexní servis o cestování nejen po Slovensku, ale také do zahraničí. Na veletrhu se dozvíte plno informací o oblíbených destinacích od zástupců jednotlivých zemí, regionů, krajů, měst či obcí.

Město Zlín se prezentuje na stánku Zlínského kraje – Východní Moravy. Rozdělení expozice je stejné jak na veletrhu cestovního ruchu v Brně. Zájemci o návštěvu kraje se dozví, CO VIDĚT - zde jsou prezentovány zejména památky, historické a kulturní cíle a atraktivity. Dostanou doporučení KAM VYRAZIT - zde dominuje nabídka pro turisty všech kategorií – pěší turisté, cykloturisté, motoristé. Pro ty, kteří jdou za zážitky, je připravena sekce CO ZAŽÍT - v ní je zahrnuta pestrá nabídka moravské gastronomie a jedinečnost folkloru a zejména atraktivní akce, za kterými se vyplatí do regionu přijet, např. hudební, folklorní či gastronomické festivaly, různé slavnosti, filmové přehlídky, Barum Czech Rally, jarmarky atd. Návštěvníci se také dozvědí, CO VYZKOUŠET – jedná se o lázně, wellness, relaxační programy a produkty.

Zástupci oddělení cestovního ruchu města Zlína nabízí např. průvodce po Zlíně a jeho okolí, průvodce architekturou města, Zoo Zlín, Památník T. Bati či představují nový projekt zlínské Cyklookruhy.

Společnou expozici zaštiťuje Centrála cestovního ruchu Východní Moravy.

Další fotografie