X
 

Články

Oslavte vysvědčení v Zoo Zlín

tučnáci v Zoo Zlín_archiv Zoo Zlín

Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci. Každý žák základní nebo střední školy, který předloží letošní pololetní vysvědčení v pokladně zoo, bude mít ve dnech 1. až 3. února 2019 (tzn. v pátek, v sobotu a v neděli) zajištěn volný vstup do zoo. Navíc získá hezký dárek.

Oslava pololetního vysvědčení ve zlínské zoo má dlouholetou tradici a pokaždé se setkává s velkým ohlasem návštěvníků. „V posledních letech nabízíme volný vstup za pololetní vysvědčení bez ohledu na studijní výsledky," uvedla Romana Bujáčková, vedoucí oddělení marketingu.

I v zimě je ZOO Zlín plná života a stojí za návštěvu. Většina zvířat totiž sníh vítá, s chutí se v něm válí a hraje si s ním. A to nejen rodilí otužilci, jako jsou třeba tygři ussurijští, lachtani, dželady, velbloudi, klokani nebo lamy vikuně, ale i teplomilní sloni, nosorožci, zebry, pštrosi nebo antilopy. „Příjemnou pohodu naopak nabízejí velké pavilony. V Zátoce rejnoků panuje „letních" 27 stupňů, při krmení a hlazení rejnoků rádi odložíte teplé oblečení," uvedla Bujáčková. Na mrazivé počasí návštěvníci rychle zapomenou i v tropické hale Yucatan, v pavilonu slonů a žiraf.

Pro návštěvu lze stále využít snížené zimní vstupné. Vstupenka pro dospělé činí 80 Kč, pro seniory 60 Kč, pro děti od 3 do 15 let 40 Kč. Děti do 3 let mají vstup po celý rok zdarma.

ZOO Zlín je otevřena každý den v roce. Do konce února je otevírací doba od 8:30 do 16:00 hodin.