X
 

Články

Týden manželství ve Zlíně


Ve dnech 11.–17. února se ve Zlíně uskuteční 5. ročník Týdne manželství. V rámci něj se můžete zapojit do zajímavých aktivit, které pro Vás nadační fond Credo připravil: přednáška pro manžele a snoubence, bezplatné motivační SMS, kávu za pusu a nabídku knih s manželskou a rodinnou tematikou v Krajské knihovně Františka Bartoše.

Přednáška „Jak ochránit své manželství"
Téma letošního Týdne manželství „Zabijáci v manželství" a jak se jim bránit je velmi podnětné pro přednášku známého kadeřníka a jáhna Mgr. Jana Špilara, která se uskuteční 16. února v přízemí 15. budovy Baťova institutu ve Zlíně. Součástí programu bude ukázka stříhání z řad zájemců účastníků a slosování o vstupenku do wellnes v Galaxii Zlín. Více na www.manzelstvivezline.cz

Motivační SMS pro manžele a kafe za pusu
Na stránkách www.manzelstvivezline.cz se manželé mohou registrovat do projektu SMSek. Ten nabízí každý den v Týdnu manželství bezplatné motivační SMS, s nápady, co v daný den mohou manželé udělat pro svého partnera. „Věříme, že tímto způsobem pomůžeme manželům připomenout, aby jeden druhému věnovali více času a něco pro sebe udělali" dodává Anna Oharková z nadačního fondu CREDO. V kavárně Adria Grande ve Zlatém jablku si manželé mohou po celý týden zajít společně na „kávu za pusu".

Inspirativní koutek v Krajské knihovně Františka Bartoše
Týden manželství je jedna z příležitostí, kdy manželé mohou zvláštním způsobem investovat do svého vztahu, který si to určitě zaslouží a obnovit tak, co se časem ze vztahu vytratilo; a to mohou manželé kdykoliv. Více na www.manzelstvivezline.cz.

Více o Národním týdnu manželství na www.tydenmanzelstvi.cz.