X
 

Články

Zlín se zúčastnil veletrhu cestovního ruchu v Ostravě


V Ostravě se minulý týden, od pátku 1. do neděle 3. 3. 2019, uskutečnil veletrh cestovního ruchu Dovolená 2019, kde své zastoupení mělo i město Zlín. Zástupci cestovního ruchu zde prezentovali atraktivity města a blízkého okolí, architekturu města, Zoo Zlín. V nabídce nechyběly ani cykloturistické mapy a průvodci po Zlíně a blízkém okolí. Návštěvníci měli zájem především o průvodce po městě, cykloprůvodce, cykloturistické mapy, materiály o Zoo Zlín a zámku Lešná. Zajímali se také o Památník T. Bati, ke kterému byl vytvořen samostatný propagační materiál, který si můžete vyzvednout na informačním středisku v budově radnice.

Sběratelé kapesních kalendáříků měli možnost svou sbírku obohatit o tři nové kalendáříky – s Památníkem T. Bati; s letounem Junkers F13, ve kterém zahynul T. Baťa nebo s fotografií Miroslava Zikmunda, který letos oslavil 100 let.

Zlín se prezentoval na společné expozici s ostatními městy Východní Moravy, kterou zajišťovala Centrála cestovního ruchu Východní Moravy.

Tento týden čeká zástupce cestovního ruchu další veletrh, a to dvoudenní Infotour & cykloturistika v Hradci Králové. Veletrh se uskuteční od 8. do 9. 3. 2019 v Kongresovém centru Aldis.