X
 

Články

Akademie České discgolfové reprezentace zavítá na DiscGolfPark Jižní Svahy Zlín


Nejlepší hráči České republiky – členové České discgolfové reprezentace – v letošním roce zavítají na 7 discgolfových hřišť po celé republice, aby své zkušenosti předali začínajícím a méně zkušeným hráčům či lidem, které discgolf zatím tak úplně neoslovil. Jedním z nich je právě DiscGolfPark Jižní Svahy ve Zlíně, kde se 18. června od 17.00 do 19.00 hodin můžete těšit na výuku od Matěje Vojtíka, Rudolfa Konečného a Jakuba Zdráhala. „Cílem je představit discgolf dalším lidem a zaručit, že noví discgolfisté začnou tím správným způsobem. Každý discgolfista se přece chce zlepšovat, my jim s tím chceme (a můžeme) pomoci," říká Kryštof Novák, kapitán reprezentace.

Na akademii jsou vítáni hráči všech výkonnostních úrovní. Disky k zapůjčení budou k dispozici. Témata akademie se přizpůsobí podle zájmu a složení účastníků. Začínat se bude vždy představením reprezentantů, rozcvičkou, poté proběhne výuka konkrétního aspektu hry (typu hodu) a na závěr soutěž o discgolfové disky z limitované edice České asociace discgolfu. Akademie je díky podpoře České asociace discgolfu úplně zdarma. Sraz je u hlavní mapy discgolfového hřiště na ulici Okružní ve Zlíně.

Česká reprezentace letos v srpnu pojede na Týmové Mistrovství světa do Estonska. Pokud se chcete ujistit, že Vám neunikne ani jedna informace a aktualita o jejich počínání v průběhu přípravy, či na samotném turnaji, dejte jim like na facebooku, follow na instagramu a subscribe na youtube!

Plakát ke stažení