X
 

Články

Do fotosoutěže OUTDOOR můžete stále posílat fotografie

foto Simona Macháčková

Máte zajímavou fotografii z dovolené či výletu, na které je zachycena krajina nebo outdoorový sport? Pak neváhejte a pošlete nám ji do fotosoutěže Outdoor, která probíhá v rámci Mezinárodního festivalu outdoorových filmů 2019 ve Zlíně.

Do fotosoutěže se může přihlásit kdokoliv se zájmem o fotografování. Fotosoutěž je rozdělena do dvou kategorií - krajina a outdoorové sporty. Do každé kategorie je možné prostřednictvím elektronického formuláře zaslat max. 3 snímky o max. velikosti 3 MB (minimální rozlišení 1024x768 pixelů) ve formátu JPG. Konečná uzávěrka pro zasílání fotografií je
13. 10. 2019.
Poté vybere porota z doručených fotografií výherce. Seznam výherců bude od 21. 10. 2019 zveřejněn na stránkách www.ic-zlin.cz

Výherce čekají zajímavé ceny, např. sportovní a cyklistické vybavení Force, volné vstupy na lezeckou stěnu Vertikon ve Zlíně, kurz pro horolezecké začátečníky Tester od lezeckého centra Vertikon, knihy z knihkupectví Knihcentrum a sportovní vybavení od firmy HUDYsport.

Předání cen proběhne na slavnostním zahájení festivalu 1. 11. 2019 v multikině Golden Apple Cinema. Zároveň se také uskuteční výstava všech fotografií, o které vás budeme ještě blíže informovat.

Pravidla a podmínky fotosoutěže a elektronický formulář naleznete na http://www.ic-zlin.cz/24976-fotosoutez-outdoor.

Autorkou úvodní fotografie je paní Simona Macháčková, která se fotosoutěže Outdoor zúčastnila v roce 2018 a vyhrála 3. místo v kategorii Krajina.