X
 

Články

Upozornění pro fotografy. Blíží se uzávěrka fotosoutěže OUTDOOR


Zájemci o účast ve fotosoutěži OUTDOOR, která pravidelně předchází Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů ve Zlíně, mají poslední šanci poslat své snímky. Uzávěrka fotosoutěže je v neděli 13. 10. 2019.

Fotosoutěž je rozdělena do dvou kategoriích – Krajina a Outdoorové sporty. Do každé kategorie můžete zaslat max. 3 snímky o max. velikosti 3 MB a formátu JPG. Elektronický formulář pro zasílání fotografií, pravidla a podmínky fotosoutěže naleznete na http://www.ic-zlin.cz/24976-fotosoutez-outdoor.

Výherce čekají zajímavé ceny, např. sportovní a cyklistické vybavení Force, volné vstupy na lezeckou stěnu Vertikon ve Zlíně, kurz pro horolezecké začátečníky Tester od lezeckého centra Vertikon, knihy z knihkupectví Knihcentrum a sportovní vybavení od firmy HUDYsport.

Předání cen výhercům proběhne na slavnostním zahájení festivalu 1. 11. 2019 v multikině Golden Apple Cinema ve Zlíně. Fotografie, zařazené do fotosoutěže, budou vystaveny od 2. do 6. 11. 2019 v Alternativě – kulturním institutu Zlín, kde budou probíhat také besedy s cestovateli. Fotografie a seznam výherců bude zveřejněn také na webu www.ic-zlin.cz.

Program festivalu naleznete na http://www.ic-zlin.cz/mezinarodni-festival-outdoorovych-filmu-2019 nebo www.outdoorfilms.cz.

Autorkou úvodní fotografie je paní Simona Macháčková, která se fotosoutěže Outdoor zúčastnila v roce 2018 a vyhrála 3. místo v kategorii Krajina.