X
 

Články

Za pololetní vysvědčení vstup do zlínské zoo zdarma

foto archiv Zoo Zlín

Pro všechny žáky základních a studenty středních škol připravuje zlínská zoo hezké překvapení. Každý, kdo v pokladně zoo předloží letošní pololetní vysvědčení nebo jeho opis (v tištěné podobě), má ve dnech 30. ledna – 2. února 2020 (ve čtvrtek, v pátek, sobotu a neděli) zajištěn volný vstup do zoo. Známky vůbec nerozhodují, volnou vstupenkou a také hezkým dárkem zoo odmění každé letošní pololetní vysvědčení. Akce samozřejmě platí i pro slovenské školáky a studenty.

I v zimním období má zlínská zoo svůj půvab, je plná života a rozhodně stojí za návštěvu. Do venkovních výběhů stále vychází spousta zvířat. A to nejen rodilí otužilci, jako jsou třeba tygři ussurijští, pandy červené, lachtani, velbloudi, klokani nebo lamy vikuně, ale i teplomilní sloni, nosorožci, zebry, pštrosi nebo antilopy. Příjemnou pohodu nabízejí velké pavilony. V Zátoce rejnoků panuje „letních" 26 stupňů, při krmení a hlazení rejnoků rychle odložíte teplé oblečení. Na chladné počasí návštěvníci zapomenou také v tropické hale Yucatan, v pavilonech žiraf a slonů.

Občerstvení zajistí restaurace Limpopo, k dispozici bude i Chocolatérie s nabídkou skvělé kávy a pralinek. Hezké dárky ze zoo nabídnou zooshopy u hlavního a sezónního vstupu.

Zoo Zlín je otevřena každý den v roce, v zimním období od 8.30 do 16.00 hodin. Návštěvníci nyní mohou využít i snížené vstupné, které pro dospělé činí 80 Kč, pro děti 40 Kč, pro seniory 60 Kč.