X
 

Články

Fanoušci zlínské zoo mohou podpořit její provoz

archiv Zoo Zlín

Stávající období je pro zlínskou zoo náročné i po ekonomické stránce. Musí uhradit náklady na krmení, energie, platy zaměstnanců, musí se postarat o zvířata, nemá žádné příjmy ze vstupného. Ozvala se řada příznivců, kteří chtějí podpořit stávající náročný provoz finančním darem. Na základě tohoto impulzu se zlínská zoo rozhodla zřídit sbírkový účet, kam může kdokoliv poslat libovolný finanční příspěvek. Číslo sbírkového účtu je 86-2155000207/0100.

Novinky na e-shopu
Podpořit zoo můžete i nákupem pěkného dárkového předmětu na https://shop.zoozlin.eu/. Je tu řada nových a kouzelných věcí, jako např. kosmetické taštičky, látkové tašky, dětské deky nebo polštářky s motivy zvířat. Postupně tu budou přibývat další výrobky, kolekci sledujte také na Facebooku, kde budou každý den představeny novinky.

Sponzorství
Své oblíbené zvíře ve zlínské zoo můžete podpořit i formou sponzorství. Informace jak přispět naleznete na https://www.zoozlin.eu/sponzorstvi/.

Buďte se zoo každý den
V zahradě se stále něco děje, a aby jste o to nepřišli, spustila zoo seriál krátkých videí z každodenního života v zoo. Navíc zavítáte na místa, kam se jako návštěvníci nedostanete. Sledujte Facebook a YouTube kanál, kde budou videa zveřejňována. Jako první vás zveme na snídani v tropické hale Yucatan.