X
 

Články

Užijte si letní večery plné hvězd a filmových trháků. Zlínské filmové léto je tady!


I letos se můžete těšit na letní bijáky pod širým zlínským nebem. Čeká vás pestrá nabídka celkem šestnácti filmových hitů, od komedií a dramat po životopisné, dobrodružné i akční snímky. Vyberte si své favority už nyní a prožijte letní večery plné filmových zážitků. Promítat se bude celé prázdniny na sedmi různých místech.

První červencové projekce odstartují v sadu Svobody před zlínským zámkem. V pátek 12. července si nenechte ujít životopisné drama Jeden život. Snímek vypráví o Nicholasi Wintonovi, který v roce 1938 pomohl zachránit téměř 700 převážně židovských dětí z okupovaného Československa. O den později, 13. července, bude filmový večer patřit romantické komedii S tebou nikdy, jejíž příběh se točí kolem dvou mladých lidí, kteří se kvůli nedorozumění zpočátku nesnášejí. Situace se zkomplikuje, když jsou oba pozvaní na stejnou svatbu v Sydney.

Nejvíce filmových zážitků vás čeká opět v parku Komenského, kde od 17. do 20. července rozzáří filmové plátno letní růžová romantická komedie Barbie, životní příběh bratrů Mašínových Bratři, zábavná komedie Jedeme na teambuilding a sci-fi film Duna: Část druhá. Poslední červencové promítání na letní terase hotelu Tomášov zpříjemní komedie Aristokratka ve varu a tragikomedie podle skutečného příběhu A máme, co jsme chtěli.

Letní bijáky přinesou během srpna další vlnu filmových lahůdek. Těšit se můžete na životopisné drama o italském automobilovém závodníkovi Ferrari, skorokomedii ze života Matka v trapu, adrenalinový snímek Gran Turismo, akční komedii Kaskadér či animovaný snímek Kun Fu Panda 4.

Vstup na filmové projekce je zdarma. Pro větší pohodlí si s sebou vezměte deky nebo rozkládací židle, občerstvení je zajištěno po celou dobu akce.

Kompletní program naleznete na www.ic-zlin.cz/zlinske-filmove-leto.

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.