X
 

Akce

St, 23. 1. 2019

Indie divoká a nespoutaná

Čas konání: 17:00

Místo konání: ALTERNATIVA - Kulturní institut Zlín

Vstupné: 50 Kč, snížené 30 Kč

Pořadatel: ALTERNATIVA - Kulturní institut Zlín


Cestovatelské besedy v rámci projektu Cestou necestou opět pokračují. Cestovatel Michal Štěpánek, pocházející z Valašského Meziříčí, našel v horách a cestování zalíbení. Cestovatelským přednáškám se věnuje už bezmála šest let. Navštívil Slovensko, Srbsko, Černou Horu, Albánii, Slovinsko, Rumunsko, Rakousko, Itálii, Švýcarsko, Korsiku, Gruzii, Kyrgyzstán, Írán, Indii a Turecko.

"Jedna z nejlidnatějších zemí této planety mi doslova vyrazila dech. Je to pozoruhodný svět, kde platí jiné zákony, než na jaké jsme zvyklí. Všechny smysly jedou na plné obrátky. Nikde jinde jsem nezažil tolik barev, vůní, pachů, dobrého jídla, všudypřítomných odpadků a chudoby. Nejprve na chvíli zůstaneme v hlavní metropoli, abychom vzápětí mohli uniknout do ticha majestátného Himálaje. Navštívíme také některá města a vrátíme se spolu prostřednictvím spousty zážitků zpět na ulici mezi místní lidi, jejichž naprostá bezprostřednost mne nepřestávala fascinovat."

Více na www.stepynacestach.cz

Vstupné: 50 Kč, studenti, senioři 30 Kč (možno zakoupit v Městském informačním a turistickém středisku, přízemí radnice nebo v Alternativě před akcí)

Zdroj obrázku: FB Michala Štěpánka 

 

ALTERNATIVA - Kulturní institut Zlín

  • Ulice: Osvoboditelů 3778
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

ALTERNATIVA - Kulturní institut Zlín

  • Ulice: Osvoboditelů 3778
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01