X
 

Akce

Čt, 12. 5. 2022 - Pá, 13. 5. 2022

Konference rané péče: Na jedné lodi

Místo konání: Univerzita Tomáš Bati

Vstupné: po registraci zdarma

Pořadatel: Středisko rané péče EDUCO Zlín z. s.


Středisko rané péče EDUCO Zlín zve všechny odborníky z řad rané péče, zdravotnictví a školství na mezinárodní konferenci o mezioborové spolupráci týkající se dětí se zdravotním postižením. Akce je určena také pro rodiče těchto dětí.

Náplní konference budou přednášky o tom, jak probíhá mezioborová spolupráce v praxi v České republice a v zahraničí. Hlavní hosté přijedou z České republiky, Nizozemí, Portugalska a Velké Británie. Jedním z cílů je představit českým odborníkům i rodičům postižených dětí metodu Tým okolo dítěte (TOD), kterou EDUCO přivezlo z Velké Británie a úspěšně ji nabízí svým rodinám již od roku 2017. Součástí konference budou také panelové diskuze odborníků a rodičů, kteří metodou TOD prošli se svým dítětem. Posluchače tak seznámí se svými zkušenostmi s touto ojedinělou metodou.

Část programu konference je určena přímo rodičům dětí se zdravotním postižením. Například téma začlenění dětí se zdravotním postižením do běžné MŠ či téma vyčerpání rodičů a jak mu předcházet.

Konference se koná v U18 - Fakulta humanitních studií, Štefánikova 5670, Zlín.

Účast na konferenci je zdarma po registraci na zde.

Více informací na zde.

Univerzita Tomáš Bati

Středisko rané péče EDUCO Zlín z. s.

  • Ulice: Chlumská 453
  • Město: Zlín
  • PSČ: 763 02

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.