X
 

Akce

Pá, 24. 6. 2022 - Ne, 26. 6. 2022

ZLÍN ŽIJE: Velkolepý třídenní festival

Místo konání: Zlín

Pořadatel: statutární město Zlín


Největší oslava, kterou Zlín ve svém výročním roce zažije. Vystoupí více než padesát seskupení, iniciativ, kapel, organizací, umělců. Hned na několika veřejných plochách budete moci nasát atmosféru multižánrových scén, doplněné o pouliční artisty a zážitkový program.

V rámci tří dnů od 24. června do 26. června se na scénách objeví většina hudebních seskupení Zlína od rocku, folku, přes mladou scénu, alternativní scénu či bigbeat. Připraven pro vás bude program, který obohatí samotné hudební scény. Těšit se můžete na výstavy, worhshopy, hudební dílny, vystoupení pouličních umělců, občerstvení, atrakce, buskerů či karnevalový průvod. Prostředí multižánrového festivalu připomene a propojí unikátní hudební historii Zlína se současným moderním trendem.

Jeden z festivalových večerů bude propojenou se společenskou událostí Zlín GALA, která se uskuteční v sobotu od 19.00 hodin. Díky přímému přenosu na pódiu se tak komponovaný program stane sdíleným s širokou veřejností přímo v centru dění, ale i na sociálních sítích.

Celý festival vyvrcholí v neděli 26. června vystoupením  hudební kapely jako F DUR JAZZBAND, Ondřeje Havelky a jeho MELODY MAKERS, těšit se můžete také na zlínského rodáka Felixe Slováčka. Hudební scéna bude prokládaná multižánrovou uměleckou koláží s Vertical wall dancers, provazochodci, světelnou vizualizací či light happeningem.

Akce se koná ve spolupráci s Živým Zlínem - kulturním a kreativním centrem.

Program a podrobné informace sledujte zde.

 

Zlín

  • Město: Zlín

statutární město Zlín

  • Ulice: náměstí Míru 12
  • Město: Zlín
  • PSČ: 761 40

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.