X
 

Akce

Ne, 3. 12. 2017 - So, 23. 12. 2017

Adventní čas a Vánoční jarmark

Místo konání: náměstí Míru

Pořadatel: statutární město Zlín


Přijďte si užít vánoční atmosféru, dát si něco dobrého k jídlu či pití, koupit dárky na Vánoce, ohřát se u ohňových košů a strávit příjemné chvíle se svými přáteli u kulturního programu. Vánoční jarmark nabídne řemeslné výrobky, ruční práce a drobné zboží, tradiční vánoční ryby a mnoho dalšího.

Další informace budeme postupně přinášet.

PROGRAM ADVENTNÍHO ČASU A VÁNOČNÍHO JARMARKU

1. Adventní neděle - 3. 12. 2017 - Rozsvícení vánočního stromu

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí Míru primátorem města Zlína MUDr. Miroslavem Adámkem proběhne 1. adventní neděli 3. 12. 2017. Program začne v 17:00 hod., rozsvícení vánočního stromu proběhne v 18:00 hod.
Program 1. adventní neděle

Fotogalerie - rozsvícení vánočního stromu

Autor fotografií: Josef Řezníček (Jsf Abb)

Mikulášské odpoledne - 5. 12. 2017

Přijďte na náměstí Míru na andělskou show s Jirkou Hadašem, přijde Mikuláš, čert a anděl z Městského divadla Zlín, přijedou i čerti z Valašska, zazpívá HŠ Yamaha a nebude chybět ani jízda na mikulášských ponících. Hostem bude brněnská pop-rocková kapela Alright Now. Program začíná v 16:00 hod.

Program ke stažení

Fotogalerie - Mikuláš

Autor fotografií: Josef Řezníček (Jsf Abb) 

Fotogalerie - pátek 8. a sobota 9. 12.

Autor fotografií: Josef Řezníček (Jsf Abb) 

2. Adventní neděle - 10. 12. 2017

Těšit se můžete na Roadhouse Jimi Hendrix Songs - rockové trio hrající skladby Jimiho Hendrixe, R.O.C.K. Baby - netradiční rockový sbor z Uherského Hradiště, dětskou show Světlany Nálepkové a Martina Sochora a jaho host vystoupí Michal Hrůza a jeho kapela. Program začíná v 10:00 hod.

Program ke stažení

3. Adventní neděle - 17. 12. 2017

Třetí adventní neděle se ponese ve znamení folkloru - vystoupí Bartošův dětský folklorní soubor, Dětský folklorní soubor Vonička s Cimbálovou muzikou Paléska, Cimbálová muzika Čarapa z Kunovic, Cimbálová muzika Kremlor a Modrý cimbál.

 

 

 

náměstí Míru

  • Ulice: náměstí Míru
  • Město: Zlín

statutární město Zlín

  • Ulice: náměstí Míru 12
  • Město: Zlín
  • PSČ: 761 40