X
 

Akce

Ne, 2. 12. 2018 - Ne, 23. 12. 2018

Adventní čas a Vánoční jarmark

Místo konání: náměstí Míru

Pořadatel: statutární město Zlín


Přijďte si užít vánoční atmosféru, dát si něco dobrého k jídlu či pití, koupit dárky na Vánoce, ohřát se u ohňových košů a strávit příjemné chvíle se svými přáteli u kulturního programu. Vánoční jarmark nabídne řemeslné výrobky, ruční práce a drobné zboží, tradiční vánoční ryby a mnoho dalšího.

Prodejci, kteří mají zájem prodávat na letošním Vánočním jarmarku se mohou přihlásit od 5. 6. do 5. 9. 2018 pomocí elektronického formuláře.

Ohlédnutí za minulým Vánočním jarmarkem

1. Adventní neděle - 3. 12. 2017 - Rozsvícení vánočního stromu

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu na náměstí Míru primátorem města Zlína MUDr. Miroslavem Adámkem proběhne 1. adventní neděli 3. 12. 2017. Program začne v 17:00 hod., rozsvícení vánočního stromu proběhne v 18:00 hod.
Program 1. adventní neděle

Fotogalerie - rozsvícení vánočního stromu

Autor fotografií: Josef Řezníček (Jsf Abb)

Mikulášské odpoledne - 5. 12. 2017

Přijďte na náměstí Míru na andělskou show s Jirkou Hadašem, přijde Mikuláš, čert a anděl z Městského divadla Zlín, přijedou i čerti z Valašska, zazpívá HŠ Yamaha a nebude chybět ani jízda na mikulášských ponících. Hostem bude brněnská pop-rocková kapela Alright Now. Program začíná v 16:00 hod.

Program ke stažení

Fotogalerie - Mikuláš

Autor fotografií: Josef Řezníček (Jsf Abb) 

Fotogalerie - pátek 8. a sobota 9. 12.

Autor fotografií: Josef Řezníček (Jsf Abb) 

2. Adventní neděle - 10. 12. 2017

Těšit se můžete na Roadhouse Jimi Hendrix Songs - rockové trio hrající skladby Jimiho Hendrixe, R.O.C.K. Baby - netradiční rockový sbor z Uherského Hradiště, dětskou show Světlany Nálepkové a Martina Sochora a jaho host vystoupí Michal Hrůza a jeho kapela. Program začíná v 10:00 hod.

Program ke stažení

Fotogalerie - 2. adventní neděle

Autor fotografií: Josef Řezníček (Jsf Abb)

3. Adventní neděle - 17. 12. 2017

Třetí adventní neděle se ponese ve znamení folkloru - vystoupí Bartošův dětský folklorní soubor, Dětský folklorní soubor Vonička s Cimbálovou muzikou Paléska, Cimbálová muzika Čarapa z Kunovic, Cimbálová muzika Kremlor a Modrý cimbál.

Program ke stažení

Fotogalerie - 3. adventní neděle

Autor fotografií: Josef Řezníček (Jsf Abb)

Nebeské náměstí - Naděje zrození - 22. 12. 2017

Předposlední den Vánočního jarmarku - Betlémské světlo - z rukou skautů si můžete odnést v Lucerničce pro Anetku (SMA), kterou vyzdobili uživatelé Domovinky, centra denních služeb pro seniory Zlín, z výtěžku budou zakoupena léčiva, dále se představí Nadace Korunka Luhačovice, děti se můžou svézt na ponících a těšit se můžete na spoustu velkých andělů... Změna programu: Ze zdravotních důvodů nevystoupí Jaroslav Uhlíř. Místo něho přijede Marek Ztracený se svou kapelou, dochází však i ke změně časů! Marek Ztracený vystoupí v 18:00, ADD Gospel v 16:00 (viz program níže). Dále se můžete těšit na originální vánoční diskotéku s Martinem Hrdinkou a speciálním hostem - Šárkou Markovou, která zde pokřtí své nové album.

Program ke stažení

Fotogalerie - Nebeské náměstí

Sobota 23. 12. 2017

K poslechu bude hrát reprodukovaná hudba, stánkový prodej bude ukončen ve 14:00.

Fotogalerie - čtvrtek 14. 12. 2017

Účinkovali: DPS Čamlíci a přípravný sobr ZŠ Zlín Malenovice, Městské divadlo Zlín - koledování s opicí Žofkou a dalšími zvířecími kamarády, 80´Factory - česká cover kapela, která hraje největší hity 80. let

Fotogalerie - pátek 15. 12. 2017

Účinkovali: Foggy Way ZUŠ Zlín, Jan Vančura & Plavci a Irena Budweiserová - česká folk-country skupina

Fotogalerie - středa 20. 12. 2017

Účinkovali: Dětský folklorní soubor Trnečka Zlín, Mužáci ze Zlína, Milan Peroutka a kapela Perutě

Fotogalerie - čtvrtek 21. 12. 2017

Účinkovali: ZŠ Zlín Mikoláše Alše, Lenny s kapelou

náměstí Míru

  • Ulice: náměstí Míru
  • Město: Zlín

statutární město Zlín

  • Ulice: náměstí Míru 12
  • Město: Zlín
  • PSČ: 761 40