X
 

Akce

Pá, 26. 1. 2018 - Ne, 28. 1. 2018

Čokoládový festival

Místo konání: sportovní hala Euronics

Pořadatel: ChrisFromParis


Do sportovní haly Euronics zamíří všichni milovníci čokolády. Od pátku 26. do neděle 28. ledna 2018 se zde uskuteční další ročník Čokoládového festivalu s výstavou obalů čokolád z celého světa, kulinářskou přehlídkou a prodejními stránkami s čokoládovými delikatesami.

Čokoládový Festival 2018 ve Zlíně pořádaný agenturou ChrisEvents je jedinečnou událostí pro všechny milovníky čokolády a cukrovinek, kteří mají chuť se pobavit, pochutnat si a případně se i přiučit vaření s čokoládou.

Čokoládový veletrh svého druhu ve Zlíně nabídne návštěvníkům tři hlavní sekce:

  • Kulinářskou přehlídku, na které šéfkuchaři předvedou své nápadité recepty.
  • Prodejní stánky partnerských organizací.
  • Dětský koutek.

Letos je větší počet stánků a součástí je také zajímavá soutěž - hra o poklad: Osm klíčů k pokladu bylo uschováno do zlatých čokoládových pohárků, které si budete moci zakoupit u vstupu za 25 Kč. Ale pozor, pouze jeden z těchto klíčů otevře truhlu s dárky od našich sponzorů a odměnou 5.000 Kč!

Těšit se můžete na kulinářskou přehlídku šéfkuchaře Marka Váňu, který bude připravovat jídla dle zajímavých receptů: čokoládové pralinky s moučnými červy, dýňovou polévku s bílou čokoládou v suchém ledu nebo vanilkovou krupicovou kaši z espumy s čokoládovým sněhem. Chybět nebude ani šéfkuchař Jiří Holub ze Sirupárny Olomouc, který bude vařit kuřecí prsa na čokoládovém likéru nebo omáčku mole poblano z čokolády. Václav Kijonka (Mr Vonka) naučí děti vyrábět pralinky a upéct brownies.

Letos se koná soutěž o skútr Blade 125: Návštěvníci se musí účastnit jednoho z čokoládových festivalů. Na místě konání instalujeme skútr ozdobený čokoládovými mincemi. Můžete zkusit tipovat, kolik kusů mincí je na skútru. Losování bude probíhat se všemi správnými odpověďmi na konci sezóny a vítěz vyhraje skútr.

Budete mít možnost ochutnat a zakoupit si různé druhy čokolád u stánků společností ČokoKebab, Kamila chocolates, Kamelie – víno z Francie, Mr Vonka, Chocolaterie Havířov, Cafe Santo Domingo, Jablíčko, Sirupárna, Čokoláda Lyra, Xo-Čo, Janek Chocolates, Šmakujto, Atelier Sladkostí, Koruna pralinký, ....

Návštěvníci si budou moci zakoupit čokoládové pivo, ochutnat vafle, fondán, čokoládové víno, čoko-kebab a další.

Čokoládový festival však nabídne i mnoho dalších doprovodných akcí plných překvapení. Bude to zkrátka jedinečné setkání všech milovníků čokolády, které byste si rozhodně neměli nechat ujít.

PROGRAM

 

Otevírací doba

Pátek 14.00-18.00
Sobota 10.00-18.00
Neděle

10.00-17.00

 

Vstupné

Dospělí 60 Kč
Studenti, senioři 35 Kč
Děti do 6 let a ZTP zdarma

Zájemci mohou rovněž soutěžit o volný vstup na Zlín OZP Čokoládový Festival 2018 na www.cokoladovy-festival.cz.

Více informací na webových stránkách festivalu.

 

sportovní hala Euronics

  • Ulice: U Zimního stadionu 4286
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

ChrisFromParis

  • Ulice: Jižní 299/25
  • Město: Olomouc - Slavonín
  • PSČ: 783 01
  • Stát: Česká republika