X
 

Akce

So, 1. 2. 2020 - So, 29. 2. 2020

Festival IQ Play

Čas konání: Po-Pá 8:00-17:00, So-Ne 10:00-17:00

Místo konání: zlínský zámek

Vstupné: 50 Kč, rodinné 150 Kč

Pořadatel: Inspirace Zlín


Po celý měsíc únor si malí i velcí budou hrát s chytrými hračkami, ve Zlíně se chystá další ročník putovního Festivalu IQ Play. Na akci budou k vidění, ale hlavně k vyzkoušení hry a hračky vzdělávacího charakteru, smyslové hračky, Montessori pomůcky, dřevěné hračky, logické hry, stavebnice a zvětšeniny her. 

Polovina 1. patra zlínského zámku se promění v jednu velkou hernu a bude rozdělená do několika zón podle druhu her. Zóna logických her bude plná společenských deskových her, smart her pro jednoho hráče, logických her a zvětšenin deskových her. Stavebnicová zóna bude plná stavebnic z nejrůznějších materiálů. Chystají se i méně známé stavebnice. Baby zónu pak budou tvořit Montessori hračky, logické skládačky a smyslové hračky.

Návštěvníci v několika sálech objeví velké množství deskových her od několika velkých výrobců. Některé z nich jsou úplné novinky a všechny si bude možné vyzkoušet. Pokud si návštěvníci nebudou jisti s pravidly, pomůžou jim lektoři. Dále na akci bude velké množství dřevěných, plastových i kovových hlavolamů a nebude chybět Ježek v kleci, Rubikova kostka nebo tradiční čínské Tangramy. Další místem k zastavení budou stavebnice, některé návštěvníci vyzkouší úplně poprvé. Chystají se tradiční a známé stavebnice, ale také zajímavé designové kousky, které se v kamenných obchodech běžně neprodávají. Zajímavostí budou například kuličkodráhy, zvonkodráhy, skleněné mozaiky nebo netradiční dřevěné skládačky.

Další informace naleznete na www.inspiracezlin.eu.

 

zlínský zámek

  • Ulice: Soudní 1
  • Město: Zlín
  • PSČ: 760 01

Inspirace Zlín

  • Ulice: Bří Sousedíků 1056
  • Město: Zlín
  • PSČ: 76001
  • Stát: Česká republika