X
 

Články

Adventní čas a Vánoční jarmark


Již za pár dní začne adventní čas a s tím spojený tradiční kulturní program na náměstí Míru. Na 1. adventní neděli je připraveno slavnostní rozsvícení vánočního stromu s adventním zpíváním s dětmi a zahájení Ježíškovy pošty. Jako host vystoupí zpěvačka a houslistka Jitka Šuranská s doprovodem. Součástí programu budou také fanfáry, na které zahraje spolek Zámečtí trubači a také zazpívá dětský sbor Moravské děti.

Téměř každý den budou pro děti připraveny opět filmové projekce a tvořivé vánoční dílny, kde si budou moct nejen děti vyrobit vánoční dekorace, nazdobit perníčky nebo si zkusit vyrobit tradiční vizovické pečivo. Nebude chybět kolotoč, jízda na ponících nebo vánoční expres.

Z bohatého kulturního programu si každý určitě vybere to své - vystoupí např. kapela Cestující hudba, sbor Skyey gospel, zpěvák Thom Artway, kapela Megafon, zpěvačka Petra Hapková, český revival Smokie Forever, zpěvák Milan Peroutka, zpěvačka Lenny s kapelou a mnoho dalších interpretů.

Po celou dobu si můžete na náměstí pochutnat na dobrém jídle a pití, ohřát se u ohňových košů a strávit příjemné chvíle u kulturního programu. Mimo program bude hrát reprodukovaná hudba.

Od 9. 12. přibudou v rámci Vánočního jarmarku na náměstí Míru a tzv. Vánoční uličce prodejní stánky, které nabídnou řemeslné výrobky, tradiční vánoční zboží, prodej kaprů a mnoho dalšího.