X
 

Články

Zlín se účastní veletrhu v Ostravě


Na veletrhu cestovního ruchu Dovolená a Region, Lázeňství v Ostravě má zastoupení i město Zlín. Pracovnice oddělení cestovního ruchu nabízí zlínské atraktivity spolu s ostatními turistickými oblastmi Zlínského kraje ve společném stánku Východní Moravy.

Přestože veletrh má za sebou teprve necelý první den, stánek města Zlína již navštívilo s konkrétním zájmem několik desítek návštěvníků. „Největší poptávka je již tradičně po informacích o cyklostezkách, ZOO Lešné ale i po lázních v Kostelci. Lidé se ale také hodně zajímají o cestovatele pana Zikmunda. Zájmu se i tentokrát těší i kapesní kalendáříky. Letos jsme kromě kalendáříku s městským motivem vydali další s J. A. Baťou k jeho 120. výročí narození a s T. G. Masarykem, který připomíná 100. výročí vzniku republiky. Některé návštěvníky zaujal nápad s použitím netradičního loga „50 shades of Zlín", a to jak na pohlednicích tak i na dalších propagačních předmětech," uvedla první dojmy z veletrhu Marie Svobodová z Oddělení cestovního ruchu a informací Magistrátu města Zlína.

Expozici opět jako na všech veletrzích, kterých se město Zlín účastní, zajišťuje Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o.p.s.

Veletrh na výstavišti Černá louka v Ostravě bude pokračovat do neděle 4. března.

Fotogalerie