X
 

Články

Na 59. Zlín film festivalu vystoupí kapely Mandrage, Mirai nebo Iné Kafe

Mandrage_foto Zlín Film Festival

Kapely Mandrage, Mirai nebo Iné Kafe - tyto a další skupiny se představí ve festivalové Koncertní zóně Enapo v rámci 59. Zlín Film Festivalu.

Vstupenky za zvýhodněné ceny jsou v předprodeji již nyní ve festivalovém e-shopu na shop.zlinfest.cz. 59. ročník Zlín Film Festivalu se uskuteční od 24. května do 1. června 2019. „Pouze do konce roku 2018 mají fanoušci možnost zakoupit vstupenky na koncerty včetně letního kina za mimořádnou cenu 199 korun. Na každé vstupence tak ušetří 50 korun," upřesnila výkonná ředitelka Zlín Film Festivalu Jarmila Záhorová.

Zlín Film Festival letos opět nabízí šanci amatérským kapelám podílet se na doprovodném programu této zóny. Až do 15. prosince se mohou přihlásit do soutěže kapel, z níž v dubnu vzejdou vítězové, kteří se stanou předskokany těchto velkých kapel. Kapela Mandrage vystoupí 24. května v 19:30 hodin, Mirai se předvede o den později v 19:00 hodin a Iné Kafe pak 26. května v 19:00 hodin.

Cena vstupného od 1. 1. 2019 na koncerty známých interpretů bude 249 korun a zahrnuje také vstup na navazující letní kina. Děti do šesti let neplatí.

Kdo by rád potěšil běžce, nalezne na e-shopu i dárkové poukazy k registraci na čtvrtmaraton, půlmaraton nebo štafety na 4. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín, který se poběží v sobotu 1. června 2019 ulicemi festivalového Zlína.

Zdroj textu: www.zlinfest.cz