X
 

Články

Zkuste si koloběžku do práce a zpět ve Zlíně, Otrokovicích a širokém okolí


V květnu probíhá celorepubliková soutěž Do práce na kole a český výrobce koloběžek KOSTKA pomůže 60 týmům města Zlína, Otrokovic a okolí poznat zdravější způsob dopravy do práce a zpět.

Bezplatně zapůjčí KOLOBĚŽKY na celý měsíc květen členům týmů, kteří jsou zaregistrovaní na www.dopracenakole.cz. Přihlásit o koloběžku se bude moci jeden člen z týmu od 1. 4. 2019 do 19. 4. 2019.

Člen týmu vyplní FORMULÁŘ O ZAPŮJČENÍ (www.otrokolo.cz/registrace.php) a ke konci dubna (od 25. 4.) si koloběžku KOSTKA vyzvedne buď v prodejně OtroKolo v Otrokovicích nebo Horsák Sport ve Zlíně na celý měsíc (květen) trvání akce Do práce na kole. Pro každý tým lze zapůjčit jednu koloběžku - jednomu z členů týmu. Podmínkou bezplatného zapůjčení je, že každý z členů týmu absolvuje alespoň jednu cestu do/z práce na zapůjčené koloběžce Kostka MAX Tour a zašle z této cesty svou fotografii s koloběžkou na foto@otrokolo.cz. Nejoriginálnější fotografie budou odměněny.

Výrobce koloběžek, firma KOSTKA – kolobka s.r.o., přináší ideální řešení dopravy do práce a zpět v podobě velké pohodlné a současně malé a snadno složitelné koloběžky. Lehká a skladná je na přenášení do schodů, do MHD a vlaku. Je to ideální dopravní prostředek i na delší vzdálenosti, kdy se přes hromadnou dopravu nebo i vlak dostanete v pohodě až do kanceláře a zpět domů. A hlavně nemusíte řešit parkovací místo, protože skladnou koloběžku můžete mít v kanceláři i u svého pracovního stolu.

„Předpokládáme, že zapůjčením naší koloběžky jednomu z členů týmu soutěže Do práce na kole vznikne láska napořád", říká Marek Kostka, majitel společnosti. „A samozřejmě tím odlehčíme dopravním kolonám ve Zlíně a Otrokovicích".

„Velice děkujeme firmě KOSTKA - kolobka, s.r.o. za podporu motivační soutěže, zdravého pohybu a krásnějších měst", prohlásila Jana Vybíralová, koordinátorka DPNK 2019 za města Zlín, Otrokovice a široké okolí.