X
 

Články

Zlínské zoo se v letošním roce daří, již brzy přivítá 600 000. návštěvníka

foto Simona Richvalská

ZOO Zlín má oprávněný důvod k radosti. Poprvé na konci hlavní sezóny překoná hranici 600 000 návštěvníků v roce! Jubilejní návštěvník projde branou pravděpodobně již během nadcházejícího víkendu. Zahrada pro něj chystá krásné překvapení – víkendový pobyt v luxusním hotelu Baltaci Zlín, netradiční prohlídku areálu zoo a roční permanentku ZOO Zlín Family. Pokud hledáte program na blížící se víkend, nenechte si návštěvu zlínské zoo ujít. Během sobotního státního svátku i v neděli bude otevřeno od 8.30 do 18.00 hodin.

Zoo Zlín již několik let patří k turistickým cílům se stabilně velmi vysokou a dokonce vzrůstající návštěvností. „Stálý zájem návštěvníků nás moc těší. Ukazuje, že naše poslání a roli se nám daří opravdu naplňovat. Za tímto úspěchem stojí nejen práce managementu a 90 zaměstnanců, ale také velká podpora ze strany zřizovatele zoo, statutárního města Zlína. Právě dlouhodobá, nepřetržitá přízeň představitelů města nám umožňuje dál zahradu rozvíjet, realizovat naše vize a projekty. A to je podle našeho mínění důvodem, že k nám přicházejí nejen noví návštěvníci, ale opakovaně se vrací ti stálí," hodnotí úspěchy zlínské zoo ředitel Roman Horský. Zoo Zlín se dlouhodobě umísťuje mezi desítkou nejoblíbenějších destinací České republiky. Od roku 2003 je nepřetržitě „jedničkou" Zlínského kraje.

Během nadcházejícího víkendu mohou návštěvníci zlínské zoo zavítat i na poslední letošní komentované krmení zvířat, k těm nejoblíbenějším patří povídání u lachtanů nebo slonů. Občerstvení zajistí 5 restaurací, pizzérie, Chocolatérie nebo Kefa bar s pravou etiopskou kávou. Pro návštěvu lze na webu zoo zakoupit elektronické vstupenky. Jsou levnější než v pokladně, navíc umožní okamžitý vstup do areálu.