X
 

Články

Zlínská zoo přivítala 600 000. návštěvníka

archiv Zoo Zlín

V neděli 29. září prošel branou zoo jubilejní 600 000. návštěvník. Stala se jím paní Jana Kukulová z Prahy, která do zoo zavítala se svou rodinou. Pro zlínskou zoo je to naprosto mimořádný úspěch v rámci roční návštěvnosti. Poprvé v historii již na konci hlavní sezóny překonala hranici 600 000 návštěvníků v roce.

Zoo původně očekávala příchod jubilejního návštěvníka už v sobotu 28. září na svátek svatého Václava, kvůli nepřízni počasí a nižší návštěvnosti se však dočkala až v neděli ráno v 9.45 hod. „V tu dobu k nám zavítala paní Jana Kukulová z Prahy společně s manželem a jejich dvěma pětiletými dětmi," uvedla Romana Bujáčková z oddělení marketingu. Dárky pro jubilejního návštěvníka byly mimořádné. Kromě vajíčka nandu Darwinova se originálním polepem, roční rodinné permanentky ZOO Zlín Family, speciální prohlídky areálu zoo s průvodcem a dalších dárků ze zoo získala paní Jana s manželem také hlavní dárek od partnera zoo, hotelu Baltaci Zlín, a to víkendový pobyt s polopenzí a wellness procedurami. „Říkali jsme si, zda dárkem v podobě roční permanentky výherce potěšíme, rodina Kukulových však naše obavy velmi rychle rozptýlila. Do zlínské zoo totiž jezdí několikrát do roka," dodala Romana Bujáčková. Paní Kukulová se z výhry upřímně radovala. „Do zlínské zoo se moc rádi vracíme. Tu pražskou máme sice dostupnější, ale nejvíc jsme si oblíbili vaši zahradu, je nejkrásnější. Permanentku ZOO Zlín Family tak určitě využijeme, brzy k vám opět přijedeme," neskrývala své nadšení paní Kukulová.

Zlínská zoo dlouhodobě patří mezi nejnavštěvovanější turistické cíle Moravy a mezi desítku nejoblíbenějších míst České republiky. Ve Zlínském kraji od roku 2003 nepřetržitě obhajuje pozici nejvyhledávanější turistické destinace. Toho bychom však nedosáhli nebýt věrných a spokojených návštěvníků, kteří se k nám pravidelně vrací. Tímto jim děkujeme za jejich přízeň a věříme, že si jejich oblibu udržíme i v následujících letech.