X
 

Články

TICtalks: Lidi z Baru - Brněnský příběh

foto FB TIC Zlín

Známý spolumajitel slavných brněnských barů Jan Vlachynský přijede ve středu 9. října do Zlína, aby se zde podělil o své zkušenosti s podnikáním. 

V rámci nového projektu #TICtalks se TIC rozhodlo do Zlína zvát významné osobnosti ze světa businessu, které posluchačům povypráví své inspirativní příběhy a podělí se s nimi o své know-how. Jan Vlachynský, spolumajitel legendárních brněnských barů, jako je Bar, který neexistuje, Super Panda Circus, 4pokoje nebo Slast, je vůbec prvním hostem. Setkání s ním se uskuteční 9. října od 17.30 hodin ve 4. patře v zasedací místnosti Technologického inovačního centra Zlín. O místo si můžete napsat na email: lancevska@ticzlin.cz. V mailu je nutné uvést celé jméno.

Bary, které Vlachynský vlastní, se velmi brzy staly legendárními podniky a v Brně jsou doslova turistickou atrakcí. Vlachynský pochází z Uherského Hradiště a svou hvězdnou kariéru začínal jako obyčejný stánkař na brněnském tržišti. Nabízel zde produkt nazvaný Turbomošt, který se brzy stal fenoménem, na který lidé stáli dlouhé fronty. Než otevřel své brněnské bary, cestoval po světě a navštěvoval nejslavnější bary, aby se inspiroval. Zlínským posluchačům povypráví nejen o svých začátcích, kdy si mimo jiné přivydělával i v aljašské rybárně, ale prozradí i to, co musel pro rozjezd firmy udělat a jak mu podniky vzkvétají dnes.

Další info naleznete na https://lidizbaru.cz/