X
 

Články

Footshop se vydává na exkluzivní říjnovou tour za svými fanoušky v Česku. Těšit se mohou i ve Zlíně


Footshop plní přání svým mimopražským příznivcům a v říjnu se svou unikátní interaktivní prodejnou a nabitým programem navštíví čtyři česká města. Kulturu a nezapomenutelnou atmosféru svých prodejen představí v rámci akce Foot in the Hood postupně během čtyř týdnů v Olomouci, Zlíně, Brně a v Českých Budějovicích. Kromě samotného prodeje vybraných kousků přímo v centrech měst nabídne přednášky, workshopy, koncerty i chillout herní zónu.

Známý obchod s limitovanými teniskami se snad vůbec poprvé v rámci České republiky pouští za brány metropole. Vyslyšel totiž prosby svých fanoušků a nabídne jim možnost zažít si návštěvu Footshopu v jejich domovských městech. Cílem není jen ukázat jejich oblíbené produkty, ale hlavně přiblížit všechny ostatní prvky kultury, které k tomuto životnímu stylu patří.

"Víme, že mnoho našich zákazníků a věrných fanoušků nežije v Praze a do našich kamenných obchodů to mají trochu z ruky. Jsou s námi hlavně on-line a i přesto, že se tento způsob nákupu snažíme co nejvíce vylepšovat, na zákazníky nedýchne ta atmosféra sneakers kultury, kterou mohou poznat v našich prodejnách. Proto jsme se rozhodli zprostředkovat tento zážitek i za hranicemi Prahy," doplňuje Peter Hajduček, majitel a zakladatel Footshopu.

Footshop se svým týmem míří na Moravu a na jih republiky. Ve všech městech bude kromě unikátního konceptu prodejny i rozmanitý program. Přes den třeba kino, workshopy, herní zóna, večer pak party a koncerty ambasadorů Footshopu. Během říjnové Foot in the Hood se tak objeví Sharlota, NobodyListen, Yzomandias a další. Po předchozí registraci bude mít každý návštěvník vstup zdarma po celý týden. Na jednotlivé zastávky tour bude navíc Zásilkovna zdarma doručovat internetové objednávky Footshopu.

Podrobné informace na: https://fith.footshop.cz a na sociálních sítích Footshopu.

Informace k zastávce ve Zlíně:

Foot in the Hood - Zlín

Ve Zlíne bude pop-up store od 7. 10. do 12. 10. v unikátních prostorách 14I15 BAŤOVA INSTITUTU. Díky multifunkčnímu hubu, složenému ze dvou přistavených kontejnerů, vytvoří Footshop po dobu jednoho týdne kulturní centrum pro všechny milovníky tenisek ve Zlíně a jeho okolí.

Co návštěvníci uvidí:

  • Výdejnu zboží objednaného z webu - samozřejmě s dopravou zdarma.
  • Obchod, ve kterém si mohou vybrat nový kousek do botníku.
  • LIVE SHOW – IDEA, Milion+ / Yzomandias, Nik Tendo, Decky.
  • Taneční workshop Gorky / Hip hop Youtube studio.
  • Rozhovory s lidmi ze sneakers kultury.
  • Raffle (tombola) o Air Jordan 1 Obsidian UNC.
  • Chill zónu s Playstationem.
  • Turnaj - FIFA 20.
  • Turnaj - Beat Saber.

Otevřeno bude od 10:00 do 22:00 hodin.
Adresa: 14|15 BAŤŮV INSTITUT (Vavrečkova 7040, 760 01 Zlín)

Prostory pro mobilní hub a na večerní LIVE shows zajistil Baťův institut, o bezproblémové připojení k internetu po celou dobu konání akce se postará poskytovatel internetu Avonet.

https://www.facebook.com/batuvinstitut/
http://www.facebook.com/footshop/