X
 

Články

Program 1. týdne Adventního Zlína


V prvním adventním týdnu vás čeká mnoho kapel, festival vánočních punčů, děti se mohou přijít podívat na dětské kinečko a navštívit tvořivé dílničky. Program bude připraven vždy odpoledne. Dopoledne atmosféru zpříjemní reprodukovaná hudba.

Dnes 2. prosince vystoupí od 17.00 hodin na hlavním pódiu mladí muzikanti DUNDEE & FRIENDS.

V úterý 3. prosince proběhne od 16.00 hodin přímý přenos koncertu Odboru sociálních věcí z obřadní síně na náměstí Míru, poté od 17.00 hodin vystoupí na hlavním pódiu herci z Městského divadla Zlín s programem "Vánoční pohlednice z Městského divadla Zlín". Ve středu 4. prosince vystoupí na hlavním pódiu s pop-rockovou kapelou BLUE CIMBAL. Ve čtvrtek 5. prosince se mohou děti těšit na Mikuláše s nadílkou, anděly i čerty. Ve stejný den vystoupí Standa Hložek a Fredy Bittner Band. Večer nebude chybět Mikulášská diskotéka. V dalších dnech vystoupí ROCK & ROLLERS, Dale B Williams, GOLDEN DELICIOUS a další. V sobotu 7. prosince od 16.00 hodin proběhne ve vánoční stodole Festival vánočních punčů.

V neděli 8. prosince začne program již v 10.00 hodin a zahájí ho děti z MŠ a ZŠ Tečovice s Vánočním příběhem. Od 17.00 hodin si nenechte ujít slovenskou kapelu NO NAME. Tento den bude také možnost vstoupit do Českého národního registru dárců kostní dřeně. Dobrovolníci se mohou zaregistrovat přímo v obřadní síni zlínské radnice, tedy bez nutnosti návštěvy nemocničního zařízení, od 13.00 do 19.00 hodin.

Po celou dobu adventních trhů se děti mohou svézt ve vánočním expresu nebo na kolotoči, vyfotit se u fotostěn s vánočními motivy nebo si projít vánoční stezku "Letem vánočním světem", která je seznámí s vánočními tradicemi v zahraničí. Vedle betlému je také připravena Ježíškova pošta, kam mohou děti vhazovat svá přání.

Podrobný program naleznete na http://www.ic-zlin.cz/adventni-zlin-2019.

Fotogalerie prvních dnů Adventního Zlína