X
 

Články

Novinky v Obchodním domě Zlín

foto Josef Řezníček

Od února můžete v Obchodním domě Zlín kromě obchodů a gastronomických podniků nově využít centrum Energy masáže s nabídkou exotických relaxačních masáží a fyzioterapeutickou ordinací Fyziogarden. Vše se nachází ve druhém poschodí obchodní pasáže ve východní části s výhledem na Kongresové centrum.

Centrum Energy masáže bude poskytovat thajské a ayurvédské masáže od zkušených rodilých terapeutů z Thajska a Srí Lanky. Součástí prostor je i odpočívárna s lehátky, kde můžete po terapii relaxovat u šálku čaje s výhledem na Zlín. Do budoucna se plánuje rozšíření o další relaxační služby se saunovým světem, které budou umístěny v nejvyšším poschodí obchodního domu. Centrum je otevřeno denně mimo neděli od 10 do 21 hodin. Více na www.energymasaze.cz.

Centrum Fyziogarden je nestátním zdravotnickým zařízením nabízejícím služby fyzioterapie a rehabilitace. Centrum nabídne léčebnou rehabilitaci pohybového ústrojí, poúrazových stavů, funkčních poruch či kloubních onemocnění a i další služby za úhradu: fyzioterapii, elektroléčbu, magnetoterapii či aplikaci kineziologických tejpů.

Od znovuotevření Obchodního domu Zlín po rekonstrukci již uplynul více než rok. Za tu dobu se známá zlínská baťovská dominanta s historií sahající do roku 1931 stala místem, které si Zlíňané opět zvykli navštěvovat a s oblibou využívají jeho gastronomické podniky i další provozovny a obchody. V obchodní pasáži, která zaujímá první a druhé podlaží, jsou v současné době již všechny prodejní jednotky obsazeny s výjimkou dvou prostor, o jejichž využití probíhají jednání s potenciálními zájemci. Třetí až šesté podlaží obchodního domu má v pronájmu zlínská společnost HP TRONIC, která sem loni přestěhovala sídlo firmy. Kromě kanceláří zde má i konferenční prostory, které využívá nejen pro své účely, ale nabízí je i ke komerčním pronájmům.

Po Bistrotéce Valachy a právě otevřeném centru Energy masáže má HP TRONIC v obchodním domě další záměry. Tím nejaktuálnějším je výstavba hotelu v osmém a devátém podlaží, jehož provoz zaštítí Resort Valachy. V současné době jsou již prostory pro hotel stavebně připraveny, brzy začnou úpravy interiérů. Hotel by měl být dokončen a otevřen do konce letošního roku. Ještě letos by také měla být dokončena část nejvyššího, desátého podlaží, kde vznikne multifunkční sál s možností pronájmů pro firemní akce, uzavřené společnosti, svatby či oslavy s cateringem od Bistrotéky Valachy. V plánu je také pořádání výstav a dalších doprovodných akcí.

Více informací o Obchodním domě Zlín naleznete na www.obchodnidum.cz.

foto: archiv Obchodní dům Zlín