X
 

Články

Majáles letos nebude, ale kup si vstupenku a pomáhej


Majáles UTB se každý rok koná zdarma a vystupují na něm známé i méně známé kapely. Letos však bude trochu jiný. Majáles UTB Zlín 2020 má letos v line-upu hvězdy, jako nikdy předtím. Hvězdy, které dávají v sázku své životy, aby pomohly ostatním. Svůj koncert v dnešních dnech předvádí řada zdravotníků či pečovatelů. K tomu, aby mohli neohroženě hrát i nadále potřebují kvalitní ochranné pomůcky a proto pořadatelé akce přišli s kampaní #NejduNaMajáles.

Pořadatelé majálesu se spojili s Fakultou technologickou UTB, která už od začátku bojuje všemi svými prostředky proti koronaviru. Ta doteď vyráběla desinfekce či nové materiály pro boj s koronavirem. Nyní je možnost začít vyrábět ochranné štíty, které budou následně distribuovány do organizací v okolí. Kup si vstupenku, nechoď na Majáles a pomáhej.

Koupí vstupenky totiž přispějete na výrobu ochranných štítů. Ty by mohly výrazně pomoci zdravotníkům a pečovatelům v boji s koronavirem.

Vstupenky se prodávají ve třech variantách. Základní verze BASIC lístku za 59 Kč zabezpečí dva štíty pro skvělý duet zdravotních sester. Pokud chcete být štědřejší a vždy jste si přáli být VIP, je tady verze za 139 Kč, která odpovídá zhruba pěti štítům pro doktorský kvintet. Poslední varianta, GOLDEN VIP za 420 Kč znamená vybavení celého orchestru pečovatelů.

Celou akci pořádá Studentská unie UTB s podporou Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a ve spolupráci s Fakultou technologickou UTB a online portálem GoOut.

Vstupenky zakoupít na https://goout.net

Více informací na webu majales.utb.cz a na Facebooku Majáles UTB Zlín.