X
 

Články

Zoo Zlín je opět otevřena veřejnosti

archiv Zoo Zlín

Zoo Zlín je od pondělí 27. dubna opět otevřena veřejnosti, návštěva je možná pouze se zakoupenou elektronickou vstupenkou nebo roční kartou Zoo Zlín Family

Zlínská zoo po šesti týdnech znovu otevřela svůj areál. Pro návštěvu zahrady budou platit určitá pravidla, která respektují pokyny vydané vládou České republiky pro otevření venkovních areálů zoo. Návštěva tak bude možná pouze se zakoupenou elektronickou vstupenkou nebo na základě předložení platné celoroční permanentky. K dispozici bude prozatím jen hlavní vstup. Otevřené budou také restaurace včetně Chocolatérie a Kefa baru v areálu zoo, občerstvení nabídnou formou okénkového prodeje. Areál zoo bude přístupný od 8.30 do 18.00 hodin.

Online vstupenky budou okamžitě po zaplacení doručeny na zadaný e-mail. Vstupenky si raději vytiskněte, výrazně se tak urychlí průchod přes turnikety do areálu zahrady. V případě ročních permanentek bude vstup umožněn po předložení platné karty Zoo Zlín Family pracovníkům u turniketu.

V areálu zoo budou pro návštěvníky platit určitá pravidla související s krizovými opatřeními. Zoo bude apelovat na dodržování bezpečných rozestupů v délce 2 m v prostoru turniketů a v celém areálu. Vstup bude možný pouze se zakrytím úst a nosu, nebude možné vytvářet hloučky a skupinky početnější než 10 osob. U vstupů do zoo, restaurací a toalet budou umístěny stojany s dezinfekcí. Pavilony a zámek Lešná zůstanou nadále uzavřené.

Všechny potřebné informace jsou zveřejněny na webu www.zoozlin.eu, facebooku, informační panely budou připraveny také u vstupů nebo restaurací.