X
 

Články

Zlínský kraj dětem na prázdniny


Víte, jak Baťa obouval svět? Máte rádi cestování? Chcete se potkat s postavičkami z večerníčkového seriálu Krysáci nebo se podívat na kostru slona? Láká vás umění, design či architektura? Pak se vydejte do Muzea jihovýchodní Moravy, Krajské galerie výtvarného umění a do hradu Malenovice, kde mají děti do 18 let vstup zdarma. Speciální letní akce potrvá do 31. srpna 2020. Akce se netýká mimořádných kulturních událostí, eventů, workshopů a dílen. Podrobnější informace získáte také při prodeji vstupenek do jednotlivých institucí.

Sleva, respektive vstup zdarma, se vztahuje nejen na stálé expozice, tedy muzejní Princip Baťa: Dnes fantazie, zítra skutečnost a galerijní Prostor Zlín | Řády vidění, ale i na krátkodobé výstavy obou organizací konané v době letních prázdnin. Jejich přehled najdete v programu na stránkách 14|15 BAŤOVA INSTITUTU www.14-15.cz. Vstup zdarma platí i na další objekty muzea, tedy do hradu Malenovice, Muzea luhačovického Zálesí i do NKP Ploština.

Ostatní typy vstupného zůstávají bez změny, stejně tak vstupné na prohlídky 21. budovy. Doprovodné programy a dílničky v rámci muzejních výstav zůstávají se vstupným a to v obvyklé výši s ohledem na spotřebovaný materiál. Na tyto se sleva nevztahuje. Další informace na www.14-15.cz.

Podrobnější informace k tipům kam vyrazit naleznete na https://www.vychodni-morava.cz/vm3/zlinsky-kraj-detem

Projekt "Zlínský kraj dětem na prázdniny" iniciovala Centrála cestovního ruchu Východní Moravy a Zlínský kraj.