X
 

Články

Letos poprvé bude Akademie Baťa online


„Nevybudoval jsem podnik, ale člověka a ten vybudoval podnik." Slova Tomáše Bati, kterými často vysvětloval úspěch zlínského fenoménu. Je tomu už více než sto let, kdy se tento systém začal vyvíjet na principech selského rozumu a přerostl v samořídící se organizaci. Seznamte se základními principy Baťovy soustavy řízení, začněte s budováním sebe sama a svou změnou inspirujete své okolí. Letos poprvé proběhne Akademie Baťa formou online kurzu, a to již 25. 2. 2021. Tak neváhejte, počet míst je omezen. 

Akademie je určena široké veřejnosti a koncipována pro dospělé posluchače. Jednotlivé semináře se uskuteční online prostřednictvím programu Zoom. Vždy ve čtvrtek od 16.00 do 17.30 hodin. Dozvíte se, jak se vyvíjela Baťova soustava řízení, jaké jsou její hlavní principy, jak se z Tomáše Bati stal leader. Jak baťovské zásady využívat dnes, a to jak v personalistice, tak marketingu, obchodě... Jak rozvíjet firemní kulturu podle baťovských zásad a mnohé další.

Registrovat se můžete buď koupí kurzu na e-shopu Nadace Tomáše Bati nebo na emailu: sekretariat@batova-vila.cz. Akademii Baťa pořádá Nadace Tomáše Bati.

Více informací o lektorech a podrobný popis kurzu