X
 

Články

Best in Design - Best of ´21. Podívejte se na to nejlepší ze světa designu


Nestihli jste přímý přenos vyhlášení výsledků mezinárodní soutěže pro mladé designéry Best in Design, která probíhala v rámci Zlín Design Week 2021? Nevadí. Na webu www.zlindesignweek.com se můžete podívat na záznam a zjistit, kdo se stal vítězem v jednotlivých kategoriích i to, kdo získal titul Best in Design 2021.

Ale pokud chcete vidět tvorbu vítězů a finalistů soutěže na vlastní oči, pak máte jedinečnou příležitost. Od 6. do 28. října 2021 se v Galerii G18 Fakulty multimediálních komunikací UTB koná výstava, na které uvidíte výběr toho nejlepšího z letošního ročníku Best in Design - Best of ´21. Těšit se můžete jak na Fashion Design a Communication Design, tak i na Industrial & Product Design. Nahlédněte do budoucnosti designu, jak ho vidí dnešní generace. Otevřeno od pondělí do čtvrtka od 13.00 do 18.00.

V průběhu výstavy je připraven také doprovodný program jako např. diskuze s designéry, workshopy či přednášky. Sledujte facebookovou událost Best in Design nebo web Zlín Design Week.

Slavnostní dernisáž proběhne ve středu 27. října 2021 od 18.00.