X
 

Články

Sto svatebních šatů na jednom místě. V Obchodním domě Zlín se chystá unikátní svatební show

foto Patrik Pšeja

Víc jako stovku svatebních šatů z osmi největších svatebních salonů Zlínského kraje uvidíte v sobotu 20. listopadu v Obchodním domě Zlín. V Galerii Desítka, v nejvyšším 10. podlaží, se v tento den uskuteční unikátní svatební show Bride Up, která nabídne několik módních přehlídek svatebních salonů a ukázku účesů, líčení a svatební floristiky. Akci pořádá svatební ateliér Svatebnění spolu s Obchodním domem Zlín a Galerií Desítka.

Jde o vůbec první akci tohoto druhu v regionu. Na jednom místě získáte přehled o hlavních trendech a nových kolekcích svatebních šatů pro nadcházející rok. Trendy roku 2022 směřují ke dvěma stylům. Velmi oblíbený je tzv. boho styl, jehož doménou jsou výrazné krajky a druhým stylem je naopak jednoduchá elegance, jíž dominují hladké a splývavé materiály s decentním zdobením v bílých a pudrových odstínech. K vidění budou také ukázky kadeřnické a vizážistické práce zlínských kadeřnic a vizážistek a představí se i přední fashion designérka Miriam Janásová, mj. vítězka soutěže Svatební šaty roku 2014.

Na svatební show se vedle Svatebnění představí svatební salony Svatka z Uherského Hradiště, Veronica z Uherského Brodu, zlínská Anastasia Wedding, salon Gabriela ze Želechovic, zlínské Svatební studio Dany Svozílkové a Hanna, jež má své salony ve Zlíně a Valašských Kloboukách. 

Svatební show potrvá přibližně dvě hodiny a během dne se uskuteční celkem třikrát - zvolte si čas, který vám vyhovuje nejvíce. Všechny show jsou stejné a obsahují prezentaci všech dodavatelů.

Dopolední show: 11.00–13.00
Odpolední show: 14.30–16.30
Večerní show: 18.00–20.00

Cena vstupenky je 250 Kč / osoba. Vstupenky zakoupíte na místě v hotovosti nebo online přes smsticket.cz.

Pokud dojde ke zhoršení epidemiologické situace a akce bude z důvodů vládních nařízení zrušena, peníze za zakoupené vstupenky vám budou vráceny zpátky na účet. Bližší info sledujte na www.obchodnidumzlin.cz

 

Autorem fotografií je Patrik Pšeja a vznikly přímo v prostorách Galerie Desítka.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.