X
 

Články

Městské kalendáře na rok 2022 připomenou milníky města uplynulých 700 let

stolní kalendář

Nadcházející rok 2022 slaví město Zlín 700 let od první písemné zmínky a pro tuto výjimečnou událost připravilo také tematicky zaměřené kalendáře ve dvou variantách – stolní i nástěnný. Kalendáře vám po celý rok přinesou řadu zajímavých historických fotografií, které byly speciálně vybrány k 700. výročí města, např. vyobrazení Elišky Rejčky, erby, vývoj Zlína, ale i život lidí ve městě nejen za doby Tomáše Bati. Fotografie jsou doplněny i zajímavými informacemi od zlínského historika Zdeňka Pokludy.

Stolní kalendář stojí 89 Kč, nástěnný, který je v česko-anglické verzi je za 349 Kč a zakoupíte je v Městském informačním a turistickém středisku, v budově radnice. Zdarma k dostání jsou i oblíbené kapesní kalendáříky, rovněž odkazující na 700 let Zlína.

Kromě kalendářů jsou v nabídce i další propagační předměty města, ať už vánočně laděné nebo "jen" se zlínskou tématikou. Vybrat si můžete ručně malované vánoční baňky a zimní plecháčky s motivem baťovských domečků, ale třeba i náušnice a klíčenky Zlín Lover. Pro dlouhé zimní večery se nabízí zakoupit knížky s baťovskou tématikou a milovníky pečení určitě potěší kuchařka „99 sladkých teček Marie Baťové". Přijďte si vybrat a udělat radost svým blízkým.

 

 

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.