X
 

Články

Přijďte se podívat do depa Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice

depo DSZO

Brány vozového depa Dopravní společnosti Zlín-Otrokovice se po tříleté přestávce opět otevřou pro všechny příchozí v sobotu 11. června od 9.00 do 16.00 hodin. Vstup je bezplatný.

Zblízka si budete moci prohlédnout všechny typy vozidel MHD, která má DSZO ve svém současném vozovém parku: trolejbusy Tr24, Tr25, Tr26, Tr27, Tr30, autobusy Irisbus Citelis, Iveco Urbanway, Crossway, elektrobus 34 BB. Nebudou chybět ani historická vozidla: trolejbus Tr9 s vlečkou, trolejbus Tr14 a autobusy ŠM11, Š 706 RTO s vlečkou. Přislíbená jsou i další historická vozidla – autobusy ŠL 11, ŠD 11, Ikarus 280 a trolejbus T11. Dále se podíváte do zařízení dílen, centrálního dispečinku a také se projedete ve voze MHD myčkou. 

Na zvláštní lince mezi vozovým depem na Podvesné XVII a obratištěm Sportovní hala budou jezdit po celý den v půlhodinových intervalech domácí i zapůjčená historická vozidla MHD. Jízdy budou zdarma. V hodinovém intervalu bude vedena i zvláštní autobusová linka mezi vozovnou a Lesním hřbitovem, kde budou probíhat prohlídky s odborným výkladem.

V areálu vozového depa bude připravené nejen občerstvení, ale i zábavný program pro malé návštěvníky. Těšit se můžete také na jedno netradiční překvapení.

Jízdní řád mezi depem a Sportovní halou

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.