X
 

Články

Hlasujte pro nejoblíbenější turistické informační centrum roku 2022


Turistické informační centrum je výchozím bodem každého návštěvníka či turisty v neznámém prostředí, kde získá nejdůležitější informace o zajímavých místech, kde se dobře najíst, jak se kam dopravit a mnoho dalších praktických a užitečných rad. Asociace turistických informačních center České republiky (A.T.I.C. ČR) vyhlašuje již 13. ročník ankety o nejoblíbenější turistické informační centrum letošního roku. Hlasovat můžete od 21. června do 31. srpna 2022 na webu www.kampocesku.cz

A jak můžete přidělit svůj hlas vašemu turistickému informačnímu centru? Hlas je možné poslat jednomu z více než 490 certifikovaných turistických informačních center (dále jen TIC), tedy takovému, které máte v oblibě, které vám pomohlo, příjemně překvapilo na cestách atp. Hlasování je možné z jedné IP adresy pouze jedenkrát pro jedno TIC v každém z krajů ČR. Vícečetné hlasování bude eliminováno použitím e-mailové adresy hlasujícího, který bude muset vyjádřit souhlas s všeobecnými podmínkami ankety a vepsat náhodně generovaný kód.

Po ukončení hlasování bude vylosováno 14 hlasujících, kteří budou za svůj hlas odměněni. Nezbytnou podmínkou pro zaslání ceny je následné poskytnutí poštovní adresy výherce vyhlašovateli po oznámení výhry hlasujícímu.

Vítězná informační centra v každém z krajů budou slavnostně vyhlášena a oceněna v rámci společenského večera říjnového členského fóra A.T.I.C. ČR, informačním centrům na 2. a 3. místě v kraji bude udělen diplom.

Všeobecná pravidla v plném znění jsou zveřejněna na https://kampocesku.cz/informacni-centrum-roku.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.