X
 

Články

Discgolfové hřiště ožije letním kinem

Zlínské filmové léto

Zlínské filmové léto vstoupilo do druhé poloviny. Promítání pod širým nebem již proběhlo v sadu Svobody, parku Komenského a na fotbalovém hřišti v Příluku. Filmové projekce navštívilo přes dva tisíce diváků. Tento týden 22. a 23. července se plátno přesune na discgolfové hřiště do Centrálního parku na Jižních Svazích. Promítat se bude tentokrát již o půl hodiny dříve než v minulých týdnech, a to od 21.00 hodin.

Na programu je v pátek rodinná animovaná komedie z dílny Walt Disney Animation Studios Encanto, jež vypráví příběh o neobyčejné rodině Madrigalových a očarovaném místě Encanto. Magie tohoto místa způsobila, že každé dítě v rodině je obdařeno kouzelným nadáním, až na jednu dívku jménem Mirabel. Magie se ale postupně začne vytrácet a Mirabel zjistí, že právě ona by mohla být poslední nadějí své rodiny.

V sobotu vás čeká česká komedie Kurz manželské touhy od tvůrců filmu Teorie tygra. Komedie o pěti manželských párech, kteří si přejí navrátit touhu a vášeň do svých životů. V hlavních rolích se představí Vojtěch Kotek, Jiří Bartoška, Lenka Vlasáková, Stanislav Majer, Jana Plodková, Radek Holub, Šárka Vaculíková.

Poslední filmové večery této sezóny se uskuteční 12. a 13. srpna na fotbalovém hřišti v Malenovicích. Těšit se můžete na české filmy Pánský klub a Tři tygři ve filmu: Jackpot.

Pro větší pohodlí si s sebou vezměte deku či rozkládací židli. Občerstvení bude zajištěno. Vstup na promítání je zdarma.

Kompletní program naleznete na www.ic-zlin.cz/zlinske-filmove-leto

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.