X
 

Články

Pánský klub a Tři tygři ve filmu: Jackpot. Poslední projekce filmového léta


Nenechte si ujít poslední letní projekce Zlínského filmového léta letošní sezóny, které proběhnou 12. a 13. srpna na fotbalovém hřišti v Malenovicích.

V pátek 12. srpna se můžete těšit na českou komedii Pánský klub. Film o pětici náruživých mužů, kteří mají různé představy o lásce, svede dohromady terapie s atraktivní psycholožkou. Pestrá mozaika neuvěřitelných příběhů se rozjede od chvíle, kdy sezení převezmou samotní „klienti".

Sobotní večer pak bude patřit české komedii Tři tygři ve filmu: Jackpot. V hlavních rolích se představí Albert Čuba a Štěpán Kozub, kteří se vydají na dobrodružnou cestu za nečekanou výhrou. Na road tripu z Ostravy do Prahy plný šílených událostí, nečekaných odboček (Brno?) a akčních scén se určitě nudit nebudete.

Začátky promítání po oba dva dny jsou od 21.00 hodin. Občerstvení bude zajištěno. Vstup na promítání je zdarma. Pro větší pohodlí si s sebou vezměte deku či rozkládací židli. 

Kompletní program naleznete na www.ic-zlin.cz/zlinske-filmove-leto

Promítání pod širým nebem, které již proběhlo v sadu Svobody, parku Komenského, v Příluku a na Jižních Svazích navštívilo přes 3000 diváků. Největší návštěvnost přilákal film Vyšehrad: Fylm, který si nenechalo ujít 650 návštěvnků.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.