X
 

Články

Zlín se účastní cestovatelského veletrhu v Plzni


V západočeské metropoli se právě v těchto dnech 15.–17. 9. 2022 koná cestovatelský veletrh ITEP. Jedná se o jeden z největších veletrhů cestovního ruchu v České republice. V průměru ho navštíví více než deset tisíc lidí. Novinky a zajímavosti sem přijelo představit i město Zlín.

Přes sto vystavovatelů nejen z regionu, ale i z celé České republiky a zahraničí nabízí návštěvníkům své turistické atraktivity, novinky, mapy a brožury. Prezentují se zde kraje, města, informační centra i destinační společnosti. Město Zlín má letos stánek s logem 700. výročí města a malovanou grafikou ZÓNA ZLÍN.

„První den byla návštěvnost velmi vysoká. Mnoho z návštěvníků se nám svěřilo, že ve Zlíně už byli a že je zaujala hlavně baťovská architektura," sdělila Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu Magistrátu Zlína.

Na stánku je pro návštěvníky připravena řada turistických brožur a map, např. brožura Zlínská architektura, nová publikace Lesní hřbitov – Ze země do země, publikace o Filmových ateliérech, prohlídkové trasy ZÓNA ZLÍN, mapy Zlínský architektonický manuál a Zoo Zlín. Nechybí ani nabídka materiálů Zlínsko a Luhačovicko a Východní Moravy.

„Návštěvníci se nejvíce ptají na Zoo Zlín, zajímavosti a novinky Zlína, ale i na Baťův kanál," dodala Pavla Julinová, vedoucí Městského informačního a turistického střediska Zlín.

Veletrh ITEP 2022 se koná ve sportovní hale TJ Lokomotiva na Slovanech. Vstupné a všechny doprovodné programy jsou zcela zdarma.


Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.