X
 

Články

Zlínská zoo zažívá nejúspěšnější návštěvní sezónu. Jako poděkování připravila speciální dárek

archiv Zoo Zlín

Zlínská zoo slaví letos nejúspěšnější sezónu ve své historii. Poprvé do zoo zavítalo 700 000 osob, tím jubilejním 700 000. návštěvníkem se stal v polovině října pan Šimon Pachl z Uherského Hradiště. S dosažením této výjimečné návštěvnosti plní Zoo Zlín svůj slib a připravila pro obyvatele Zlínského kraje dárek - speciální vstupné.

Od 7. do 13. listopadu máte možnost navštívit zoo za symbolických 20 Kč. Tato cena platí pro děti, seniory i dospělé. Jedinou podmínkou je jakýmkoliv průkazem v pokladně zoo doložit, že bydlíte ve Zlínském kraji.

Návštěvnost 700 000 osob dosáhla zoo v roce, kdy město Zlín slaví 700 let od své první písemné zmínky. „Je až neuvěřitelné, jak se ty sedmistovky krásně sešly. Vnímáme to jako další hezké propojení s městem. A svým způsobem je tato akce také poděkováním městu Zlínu a Zlínskému kraji, kteří zoo významně finančně podporují při provozu a rozvoji zoologické zahrady. Tím přispívá i každý obyvatel města Zlína a Zlínského kraje. Z těchto důvodů je proto naše speciální poděkování určeno právě lidem s trvalým bydlištěm ve Zlínském kraji," uvedl ředitel Roman Horský.

Zoo Zlín má pro návštěvníky připravené ještě jedno překvapení. V areálu zoo se poprvé uskuteční i svatomartinské hody. Restaurace Tyrol naproti zámku Lešná v sobotu 12. a v neděli 13. listopadu připraví skvělé husí delikatesy, od předkrmů po hlavní chody, chybět nebudou ani svatomartinská vína. 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.