X
 

Články

Program Adventního Zlína pokračuje. Na Nový rok je připraven ohňostroj i světelná show


Užijte si program čtvrtého týdne Adventního Zlína na náměstí Míru. A co vás tento týden čeká? Připravena je řada koncertů, cimbálová muzika, folklor, gospel i oblíbená vánoční party se zlínskými DJs. Dva dny před Štědrým dnem budou zlínští skauti opět předávat Betlémské světlo v lucerničkách pro Anetku a v pátek 23. 12. se můžete těšit na zlínskou jazzovou skupinu Jazzbook a na světoznámé melodie orchestru Avion Big Band. Podrobný program naleznete zde

Od 26. prosince až do 1. ledna 2023 bude následovat Povánoční období. Na náměstí Míru nebudou chybět gastro stánky s nápoji a vánoční stodola, ve které bude každý den připraven od 17.00 koncert. Na Štěpána od 16.00 navíc ožije náměstí Míru příběhem narození Ježíše Krista v podání zlínských farníků. V neděli 1. ledna 2023 se můžete těšit na novoroční ohňostroj, který se rozzáří nad Gahurovým prospektem u Obchodního domu Zlín. Po něm bude následovat na náměstí Míru novoroční afterparty s DJ Roxtar.

POVÁNOČNÍ PROGRAM NA NÁMĚSTÍ MÍRU

26. 12. | 16.00 | příběh o narození Ježíše Krista - Římskokatolická farnost sv. Filipa a Jakuba Zlín
26. 12 Honza Majkus
27. 12. Markéta Vodičková a Filip Vítů
28. 12. Adam Caha
29. 12. Outěr & Řezna
30. 12. Dyják, Kačes a spol.
31. 12. Cestující hudba
1. 1. Novoroční afterparty s DJ Roxtar

NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ NA NÁMĚSTÍ PRÁCE

V neděli 1. ledna se uskuteční na nám. Práce tradiční novoroční ohňostroj. Než se ale rozzáří nebe pestrobarevnými třpytkami, je připravena ve spodní části Gahurova prospektu od 17.30 party s českým DJ Roxtar. Těšit se můžete také na světelnou show, která se bude promítat na fasádě Obchodního domu, u kterého budou otevřeny vánoční stánky s horkým punčem, svařákem, nealko nápoji a dalšími gastro specialitami. Po ohňostrojové show se bude pokračovat na náměstí Míru, kde proběhne novoroční afterparty, na které zahraje opět DJ Roxtar. I zde nebudou chybět gastro stánky s oblíbenými nápoji.

17.30 party DJ Roxtar + SVĚTELNÁ SHOW
17.50 proslov primátora
17.55 premiéra skladby Zlínský song (DJ Roxtar)
18.00 OHŇOSTROJ

FOTOGALERIE ADVENTNÍ ZLÍN 2022

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.