X
 

Články

NHL Global Fan Tour. Zažijte atmosféru nejslavnější hokejové ligy světa


Populární NHL Global Fan Tour se poprvé představí 23. května ve Zlíně, na náměstí Míru. Vyzkoušejte na vlastní kůži, jaké to je být hráčem NHL. Pro malé i velké hokejové fanoušky je připraven odpolední zábavní program s řadou interaktivních her.

Hlavními atrakcemi budou velké nafukovací hřiště či stany, kde si budete moct změřit tvrdost střely a porovnat ji s hvězdami NHL nebo si otestovat svou střeleckou přesnost či umění kličkovat s hokejkou. Kdo bude chtít, může si i zkusit, jestli dokáže trefit branku z patnácti metrů. Kromě toho můžete vstoupit i do světa virtuální reality a zažít, jaké to je zastavit střelu v kůži brankáře NHL. Pro ty nejmenší bude připraveno samostatné hřiště se speciálně upravenými hokejkami.

Součástí programu bude i soutěž, ze které si vítězové odnesou suvenýry s tematikou NHL. Programu se zúčastní nejen hokejisté klubu Berani Zlín, ale i další sportovci.

NHL Global Fan Tour začíná v 10.00, kdy jej postupně navštíví děti ze základních škol, od 14.00 pak bude patřit pro veřejnost. Z důvodů špatného počasí byl odpolední program zrušen. 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.