X
 

Články

63. Zlín Film Festival. Filmový týden s neopakovatelnou atmosférou


Právě odstartoval 63. ročník Zlín Film Festival - největší a nejstarší mezinárodní filmový festival pro děti a mládež. Od 1. do 7. června vás čeká týden nabitý filmy, setkáváním s hvězdami, besedami se zajímavými hosty, koncerty, výstavami a celou řadou doprovodných aktivit.

Filmová nabídka je opravdu bohatá. Vybírat můžete až z 295 filmů z 50 zemí světa. Zavítat můžete také do letního kina nebo se nechat ponořit do světa virtuální reality. Kromě hlavního filmového programu si užijte i ten doprovodný na řadě míst ve Zlíně, který přinese zábavu, poučení i příležitosti pro smysluplné trávení společného volného času pro celou rodinu. 

Nenechte si ujít řadu večerních koncertů, např. Romana Vojtka s kapelou Fantastic 80s, DJ Romitronica, Lucii Vondráčkovou, Lake Malawi, Golden Delicious a mnoho dalších. V parku Komenského a na náměstí Míru jsou po celý týden pro děti připravena nejrůznější zábavná vystoupení, výtvarné dílničky, vědecké show a další aktivity. Každý všední den se můžete u Tržiště Pod Kaštany připojit k tanečníkům a na vlastní kůži si vyzkoušet tango, salsu, street dance, orientální nebo společenské tance. Novinkou u zlínského zámku jsou talk show „Život je takovej" se zajímavými hosty nebo oblíbený party stan. 

8. ročník Festivalového půlmaratonu MONET+ Zlín 2023, který je již tradičně největší běžeckou událostí ve Zlínském kraji odstartuje v neděli 4. června v 10.00 dopoledne od Kongresového centra. Od 15.00 odstartuje na náměstí Míru RBP rodinný běh na 1400 metrů. Tohoto měření sil se mohou zúčastnit junioři, rodiny s dětmi nebo každý, kdo si netroufá na delší trasu. Více informací na  www.zlinskypulmaraton.cz

Kompletní program 63. ZLÍN FILM FESTIVALU naleznete na www.zlinfest.cz. 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.