X
 

Články

Užijte si letní bijáky pod širým nebem. Čeká vás řada českých i zahraničních lahůdek


Zlínské filmové léto bude i letos jedinečnou událostí, která zpestří letní večery na řadě míst ve Zlíně. Užijte si komedie, animované nebo napínavé akční snímky, chybět nebude ani životopisné drama. Letos můžete vybírat až z 16 filmových snímků ze 7 promítacích míst. 

Program odstartuje již tento pátek 30. června v sadu Svobody před zlínským zámkem. Od 21.30 se můžete těšit na film Muž jménem Otto, jehož předlohou je celosvětový knižní bestseller „Muž jménem Ove". Hlavní roli snímku americko-švédské produkce ztvárnil Tom Hanks. První prázdninový den se bude na stejném místě a ve stejný čas promítat česká komedie Kdyby radši hořelo s Michalem Isteníkem, Miroslavem Krobotem a Annou Polívkovou v hlavních rolích.

Největší porci filmových zážitků nabídne opět park Komenského, kde se v červenci uskuteční čtyři promítací večery. Filmoví nadšenci se mohou od středy 12. do soboty 15. července těšit na české komedie Střídavka, Buď chlap!, Život pro samouky a na americký snímek od Marvel Studios Strážci Galaxie: Volume 3

Filmové projekce se letos rozšíří na nová promítací místa - venkovní terasu hotelu Tomášov a do parčíku u dětského hřiště v místní části U Majáku. Atmosféru venkovní terasy hotelu Tomášov zpříjemní v pátek 28. července snímek Baze Luhrmanna Elvis. Film o životě a hudbě Elvise Presleyho, kterého si zahrál Austin Butler, líčí komplikovaný vztah krále rokenrolu s tajemným manažerem a plukovníkem Tomem Parkerem. V sobotu 29. července budeme pokračovat akčním filmem The Batman.

Letní bijáky proběhnou také na fotbalovém hřišti v Příluku, v Malenovicích i na discgolfovém hřišti v Centrálním parku na Jižních Svazích.

Vstup na filmové projekce je zdarma. Pro větší pohodlí si s sebou nezapomeňte vzít deky nebo rozkládací židle. Občerstvení bude zajištěno. Kompletní program naleznete na www.ic-zlin.cz/zlinske-filmove-leto

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.