X
 

Články

Barum Czech Rally Zlín. Zažij adrenalin na největším rally závodě v České republice


Ve dnech 18.–20. srpna 2023 se koná ve Zlíně a jeho okolí 52. ročník Barum Czech Rally Zlín, který patří mezi nejvýznamnější a největší rally závody v Česku. Je součástí Mistrovství České republiky a seriálu FIA Mistrovství Evropy.
Z původního závodu amatérů je dnes významný podnik, kterého se zúčastňují přední čeští i zahraniční závodníci. Během celého rally programu zde několik desítek tisíc fanoušků vytvoří neopakovatelnou atmosféru.

Hlavním centrem motoristického dění je Zlín, ve kterém se koná start i cíl rally, a kde probíhá i atraktivní městská noční rychlostní zkouška, jež odstartuje nabitý víkendový program. Kromě samotných závodů v okolí Zlína vás čeká i bohatý doprovodný program. Například exhibice českého závodníka ve freestyle motocrossu Libora Podmola nebo několik stanovišť s řadou tradičních i netradičních sportů, jež vám představí zlínské sportovní kluby. Kromě toho nebude chybět ani after party. Kompletní program Barum Czech Rally Zlín naleznete na www.czechrally.com.

Foto: zdroj FB BCRZ

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.